Continental İle İşbirliği Anlaşması İmzalandı

Antalyaspor ile Continental Lastikleri arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Continental İle İşbirliği Anlaşması İmzalandı
20 Mayıs 2022 11:59

Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde düzenlenen imza törenine Başkan Av. Aziz Çetin ile Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Sezer’in yanı sıra Continental Lastikleri Bölge Satış Müdürü Enis Özen, Continental Lastikleri bayileri Oğuzhan Erdoğan ve Mustafa Gülhan Yalın katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan Başkan Av. Aziz Çetin Continental firmasına teşekkür ederek, “İnşallah bu iş birliğimiz uzun yıllar sürer. Bu bir başlangıç olsun. Continental, dünya çapında bilinen bir marka. Bu yüzden bizim beklentimiz çok daha yüksek” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Sezer ise yeni bir sponsorluk anlaşmasının imzasını attıkları için mutlu olduklarını dile getirerek, “Continental firması, şehrimizde kendi sektörünün en iyilerinden biri. Uzun süreli bir anlaşma planlıyoruz” diye konuştu.

Kampanyayı Antalya merkez ve ilçelerde bulunan bayilerle yürüttüklerini anlatan Continental Lastikleri Bölge Satış Müdürü Enis Özen, “1 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında 17 jant ve üzeri binek lastik alımlarında, Antalyaspor forması hediye edeceğiz. Antalya’nın en büyük markası ile işbirliğine gitmek istedik. Antalya’da işbirliği yapacağımız en önemli markanın Antalyaspor olduğunu düşünüyoruz. Tüm ilçelerimizde bulunan bayilerimizde formalarımız yer alacak” ifadelerini kullandı.

İmza törenine Continental bayileri Erdoğanlar A.Ş. sahibi Oğuzhan Erdoğan ile Yalın Petrol sahibi Mustafa Gülhan Yalın da katıldı. Oğuzhan Erdoğan, Continental bayileri olarak bu işbirliği anlaşmasına dahil olmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “Continental markası ile Antalyaspor’umuzu bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz. Şehrimizin güzide takımımızın formasını tüm müşterilerimize ve tüm halkımıza ulaştırmak istiyoruz” dedi.