Nilgün Sarıoğlu Ülkemizi Temsil Edecek
Antalyaspor Cimnastik Takımı’nın genç sporcularından Nilgün Sarıoğlu, ülkemizi milli takımda temsil etmek üzere Bulgaristan’a gitti.
![Nilgün Sarıoğlu Ülkemizi Temsil Edecek](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2019/07/nilgun-sarioglu.jpg)
Varna kentinde gerçekleştirilen ‘Prize of Queen Margarita’ 7’nci Uluslararası Ritmik Cimnastik Şampiyonası’na katılan ve Milli Takımımızda yer alan Nilgün Sarıoğlu, bugün başlayan ve 7 Temmuz Pazar günü sona erecek olan turnuvada gençler kategorisinde mücadele edecek.