Çalımbay’dan Şenol Güneş Açıklaması

Rıza Çalımbay, haftalık olağan toplantısında yaptığı açıklamada Şenol Güneş ve Antalyaspor konularında açıklamalarda bulundu …

Çalımbay’dan Şenol Güneş Açıklaması
A+
A-
26 Ekim 2016 18:28

Antalyaspor Teknik direktörü Rıza Çalımbay, haftalık olağan toplantısında yaptığı açıklamada Şenol Güneş ve Antalyaspor konularında açıklamalarda bulundu.

Rıza Çalımbay, Hasan Subaşı Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, takımın başında çıktığı Çaykur Rizespor ve Beşiktaş maçlarındaki oyunlarından memnun olduğunu dile getirerek, devre arasına kadar çok iyi gitmeleri gerektiğini söyledi. Çalımbay, “Oynayacağımız 8 tane final maçı var. Bu final maçlarından iyi neticelerle çıktıktan sonra devre arasında hiçbir korkum yok. Devre arasında hem takviyelerimizi yapacağız hem de çalışma yapacağımız zaman olacak.” dedi.

Çok zor maçlar oynayacaklarının altını çizen Çalımbay, şöyle konuştu: “Yerli oyuncu sıkıntımız var. Geldiğimden beri sakat olan arkadaşlar var. Yekta Kurtuluş, Emre Güral ve Rıdvan Şimşek sakat. Bir türlü yararlanamadık. Burada bir sıkıntı var ama şu anda yapacak hiçbir şey yok. Devreye kadar bu kadromuzla iyi bir şekilde tamamlamamız gerekiyor. Oynayacağımız 8 tane final maçı var. Bu final maçlarından iyi neticelerle çıktıktan sonra devre arasında hiçbir korkum yok. Devre arasında hem takviyelerimizi yapacağız hem de çalışma yapacağımız zaman olacak.” dedi.

Çalımbay, gazetecilerin, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, maç sonu kendisiyle ilgili yaptığı açıklamayla ilgili sorusu üzerine, “Bir kere polemiğe girmek istemiyorum. Şenol hocayla da polemiğe girmek istemiyorum. Maçta Şenol hocayla hiçbir şeyimiz yok. Bizim sahada söylemek istediğimiz, hakem arkadaşımızın yanlış yaptığı.” diye konuştu.