Buraya Kadarmış

Sezon başında büyük hedeflerle ve büyük umutlarla sezonun başlamasını beklemiştik ama ligin ilk beş haftasında hayal kırıklığına uğradık …

Buraya Kadarmış
20 Eylül 2017 07:51

Kayseri maçı öncesi hepimiz bu maçı çıkış maçı olarak umuyorduk. Ancak öyle olmadı. Bana göre oynanan oyun daha da kötüye gitti. İlk yarı rakip kaleyi bulan şutumuz bile yoktu. Koskoca doksan dakikada ise sadece dört şutumuz vardı.

Sezon başında büyük hedeflerle ve büyük umutlarla sezonun başlamasını beklemiştik. Transferler yapıldı, heyecanlandık. Ses getirdik ama ligin ilk beş haftasında hayal kırıklığına uğradık. Artık bu kötü gidişe bir “dur” denmesi gerekiyordu ve Rıza Hıcamızı gönderdik. Şimdi ise önemli olan doğru karar alıp takımın başına kazanmayı isteyen, başarıya aç bir hoca getirilmelidir.  İçim rahat, açıkçası takım en kısa zamanda toparlanıp üst sıralara çıkmayı başaracaktır. Sahada isteksiz oynayan ve oynamayan futbolcular yerine savaşan, hırslı oyuncular göreceğiz. Bundan çok eminim. Geçen sezon yaşadığımız aynı senaryoyu bu sezon da yaşayacağız.

Rıza Çalımbay’a bize geçen sezon yaşattığı başarılar ve bu takıma verdiği emekler için çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Buraya kadarmış hocam.

 

 

 

 

 

ETİKETLER: ,