Birileri Bu İşe El Atmalı

Takımın kamp döneminin iyi geçmediğini, kısacası futbolcuların hazır olmadığını net bir şekilde görüyoruz …

Birileri Bu İşe El Atmalı
23 Ağustos 2017 09:22

İyi sayıda kombine satışından sonra büyük bir heyecanla Akhisar maçını bekliyordum. Maçın pazar akşam saatinde olmasından ötürü en az 30.000 seyirci olacağını düşünüyordum. Tribünleri böyle göreceğimizi düşünerek çok heyecanlanmıştım. Ancak maç günü hayal kırıklığına uğradım.

Birçok taraftar maça ikinci yarıda girebildi. Birçok taraftarımız da geri döndü. Ayrıca kadınların çantasını stadyuma almamak da ayrı bir rezilliktir. Ülke olarak maalesef bir işi doğru beceremiyoruz. Eğer Passolig sistemi doğru dürüst uygulanamıyorsa kaldır kardeşim!  Hiç kimsenin insanları böyle mağdur etmeye hakkı yoktur. Böyle yaparak insanları futboldan soğutuyorsunuz. Taraftarların stada gelme hevesini kırıyorsunuz. Artık birileri bu işe el atmalıdır.

Takımın son iki resmi maçta oynadığı futbola bakarsak kamp döneminin iyi geçmediğini, kısacası futbolcuların hazır olmadığını net bir şekilde görüyoruz. Diego’nun, Celustka’nın, Salih’in geçen seneki performanslarından eser yok. Sandro ve Zeki’nin daha sezon başında sakatlanması kötü oldu. Ofansif anlamda Deniz Kadah’ın eksikliği de çok belli oluyor. Yeni kalecimiz Boffin ilk iki maçta dört gol yemesine rağmen kurtarışlarıyla bana biraz da olsa güven verdi.

Malatyaspor maçından kesinlikle üç puan ile dönüp milli maç arasına iyi bir şekilde girmeliyiz. Ayrıca milli maç arasını iyi bir şekilde değerlendirmemizi umuyorum. Umarım en kısa zamanda futbolcularımız formuna kavuşur ve güzel bir futbol izleriz.

Hedefler büyük, emekler boşa gitmesin.