Bireysel Hatalar ve Yine Hakem

Gençlerbirliği deplasmanı her iki takım için de ölüm kalım maçı olacak…

Bireysel Hatalar ve Yine Hakem
2 Mayıs 2018 08:59

Trabzonspor maçına çok iyi hazırlanmış bir Antalyaspor vardı sahada. Maçın ilk düdüğü ile birlikte önde basan, rakibi boğan Antalyaspor ilk tehlikenin ardından son yıllarda izlediğim en güzel gollerden birisini attı. İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda gibi üst düzey liglerdeki oynanan maçları izlemek ile günleri geçen birisi olarak bunu söylüyorum ki gerçekten son yıllarda bu tarz bir gol izlememiştim. Müthişti, golün videosunu geriye alıp alıp izledim, doyamadım.

İlk golü bulduktan sonra da epey pozisyon ürettik. Üçüncü, dördüncü golleri atamamamız bizim beceriksizliğimizdi. Üzerine hakem de sos dökünce, yenilgi kaçınılmaz oldu. O pozisyona penaltı veren hakem efendi düdüğünü bir zahmet asıversin. İşte bu pozisyon yüzünden belki de küme düşeceğiz. Videolig uygulamasının derhal ligimize gelmesi gerekiyor. Bu sezon bu takım düşerse ciddi anlamda başımız belaya girecek.

Gençlerbirliği deplasmanı her iki takım için de ölüm kalım maçı olacak. Antalyaspor taraftarı yine orada olacak ve üzerine düşeni son saniyeye kadar yapacak. Bakalım bizim oyuncularımız neler yapacak. Bekleyelim, görelim.