Baba Son Noktayı Koydu

Takım gerçek karakterini sahaya yansıtamıyor. Mücadele var ama futbol anlamında çok gerideyiz …

Baba Son Noktayı Koydu
22 Kasım 2017 07:53
A+
A-

Kritik bir deplasmandan bir puanla ayrıldık. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

Evinde oynayan Konyaspor daha baskılı taraftı ama takım verdiği mücadele ile en azından bir puanı hak etti. Tabiki de oynanan futbol bizi tatmin etmese de böyle maçlarda yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

Takım gerçek karakterini sahaya yansıtamıyor. Mücadele var ama futbol anlamında çok gerideyiz. Leonardo bize seviye atlatsın diye getirildi ama henüz bir katkısını göremedim. Öyle bir kaptanımız var ki hem takımı sırtlıyor hem de gollerini atıp bu takımı ipten alıyor. Eto’o büyük bir futbolcu olduğunu defalarca kanıtladı. Ne olursa olsun Antalya’da herkes onu seviyor ve büyük bir saygı duyuyor. Geldiği günden beri büyük katkı sağladı takıma. Allah başımızdan eksik etmesin onu.

Şimdi gelelim bu hafta oynanacak Fenerbahçe maçına… Bu maç bana göre Leonardo için bir sınav olacak. Sonucunu izleyip göreceğiz. Fenerbahçe’nin ne kadar puana ihtiyacı varsa bizim de en az o kadar ihtiyacımız var. Son dört maçtır içeride ve dışarıda Fenerbahçe’ye kaybetmiyoruz. Bu dört maçta üç galibiyet ve bir beraberlik aldık. Umarım bu seri devam eder. Pazarı iple çekiyorum.