Başarılı Atletlere Sponsor Ziyareti

Atletizm takımı ile kurulduğu günden itibaren destekçisi olan Veli Demir Otomotiv yetkilileri bir araya geldi.

Başarılı Atletlere Sponsor Ziyareti
16 Mart 2023 17:17

Kısa zamanda genç yaş kategorilerinde katıldığı yarışlarda madalyaları toplamaya başlayan Antalyaspor atletizm takımı ile kurulduğu günden itibaren destekçisi olan Veli Demir Otomotiv yetkilileri bir araya geldi.

Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Antalyaspor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyesi Ali Topuz ve dernek genel koordinatörü Abdullah Saraçoğlu katılım gösterirlerken, Veli Demir Otomotiv adına Veli Demir, Yasin Demir, Mustafa Ergun katıldılar.

Atletizm takımı sporcuları ve antrenörlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, kırmızı beyazlıların mevcut durumu ve projeleri hakkında değerlendirmeler yapıldıktan sonra sponsor firma adına söz alan Veli Demir, Antalyaspor atletizm takımı ile aile atmosferinde iyi ilişkiler sürdürdüklerini, bunda en büyük payın kentin en büyük markası Antalyaspor’a ait olduğunu düşündüklerini ve ayrıca maddi manevi her zaman Antalyasporlu atletlerin arkasında olduklarını söyledi.

Demir’in ardından söz alan dernek yönetim kurulu üyesi Ali Topuz, sözlerinde tarihsel olarak tüm sporlara temel teşkil eden atletizmin pek çok branşta hedefler koyan Antalyaspor için önemini vurgularken, sponsor firmaya kurdukları iyi ilişkiler ve destekleri için teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından tören, sponsor firma tarafından başarılı sporcular için hazırlanan hediyelerin taktimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.