Aslolan Antalyaspor’dur

Bazı Konyasporluların truva yapıp stada gireceğini sosyal medyada görüp okuyoruz…

Aslolan Antalyaspor’dur
11 Nisan 2018 08:52

Eto’o’nun yaptıkları bir değil artık. Para için gitmesini geçtim; şimdi de takımdaki eski arkadaşlarını arayıp, akıllarına girip, Konyaspor’a transfer olsun diye uğraşıyor. Böyle bir şey olabilir mi? Bu nasıl bir anlayıştır? Ekmek yediğin kapıya ihanet etmek nedir diyeceğim ama zaten ihaneti bir kere yapmıştın. O yüzden bu hareket beklenirdi senden. Kümeye düşmemek için mücadele veren takımında başarılar sana. Para mı, kariyer mi… Görmüş olacağız sezon sonu.

Neyse Eto’o’nun da yüzünü görmüştük zaten bir kez daha görmüş olduk. “Bir gün gitsen bile hatıran yeter” demiştim ya hani… Keşke böyle gitmeseydin, hatıranı bile hatırlamak istemiyoruz. Senin yaptığını yedi kat el bile yapmazdı ya, ne diyelim. Yolun açık olsun.

Futbolcular gider, kravatlılar gider, atkılılar kalır. Bizler, hep buralarda olacağız. Çünkü aslolan Antalyaspor’dur.

Velhasılıkelam, bu hafta sınavlarımdan dolayı çok yoğunlaşarak maçları takip edemedim. Ama alınan sonuçlar, futbolcularımızın bu azmi ile giderek düşme potasından uzaklaşıyoruz. Gerek içeride gerek deplasmanda takımını yalnız bırakmayan onlarca büyük Antalyasporluyu tebrik eder, onlara teşekkür ederim. Bu takımı ligde tutacak olan biz taraftarlarız. 12. adam olarak görevimizi fazlasıyla yapıyoruz. Futbolcularımızın arzusu, Hamza Hocanın takımı dengede tutması, hiçbir zaman olumsuz yorumlarda bulunmaması sayesinde güzel sonuçlar alıyoruz. Karabük deplasmanı bizim için alınması gereken zorunlu bir
galibiyetti ve aldık. Deplasmana giden tüm taraftarımıza ve babama teşekkür ediyorum. Bu galibiyet en çok sizin hakkınızdı.

Antalya kümeye” diyenleri tek tek kümeye yollayacağız ama biz düşmeyeceğiz. Haftaya Konyaspor’u evimizde ağırlayacağız ama misafir takımın seyircileri içeriye alınmıyor. Biz Konyaspor gibi değiliz aslında, ne olursa olsunlar gene de gelmelerini isterdik. Misafir ağırlamayı severdik. Onlar deplasman yasağı koydu ama biz koymamalıydık diye düşünüyorum. Gelip yörüklerin misafirperverliğini görmeliydiler ama olmadı.

Ancak, dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu var…

Bazı Konyasporluların truva yapıp stada gireceğini sosyal medyada görüp okuyoruz. Yani Konyaspor Passoligini iptal edip, Antalyaspor Passoligi aldıklarını ve bilet yüklemesi yaptıklarını okuyoruz. Hele “Batı Alt 40 TL, oraya bilet alın“diyenleri var ki sormayın gitsin. Kale arkalarımız 10 lira, gelebilirseniz oraya bekleriz sizleri.

Umarım bunları yapanlar yüzünden taraftarımız ceza almaz. Çünkü Konyalıları fark ederse bizimkiler o Konyalıların sonu hastane olur. Umarım bizimkiler ceza almaz ve bu hafta Passolig’den tespit edilen ve daha önceden Konyaspor Passoligine sahip olup, bu maçlık Antalyaspor Passoligine geçiş yapanların biletleri iptal olur. Yoksa olacaklar düşünmek istemiyorum.

Haftaya görüşmek üzere Büyük Antalyaspor taraftarı… Sevdamız ve umutlarınız yüreğinizden düşmesin. Çünkü “umutsuzluk bize yasak