Artık Neşter Vurulsun

Son zamanlarda izlediğim en sıkıcı maç oldu Fenerbahçe maçı …

Artık Neşter Vurulsun
29 Kasım 2017 07:56
A+
A-

Son zamanlarda izlediğim en sıkıcı maç oldu Fenerbahçe maçı. İlk devrede daha baskın gözüksek de bir pozisyon hariç Fenerbahçe kalesini zorlayamadık. O da Nasri’nin ara pasında Eto’o’nun Volkan ile karşı karşıya kalmasıydı. O pozisyonda da net bir vuruş yapamadı zaten Eto’o.

Maç orta saha mücadelesi olarak geçti. Önde baskı kurup Fenerbahçe’yi hataya zorladık. Yapılan baskıyla kaptığımız toplar oldu ama atakları olgunlaştıramadık. İki takım da kontrollü oynadı. Fenerbahçe yakaladığı kontra atağı iyi değerlendirdi ve istediği üç puana ulaştı.

Sahaya bakıyorsun, hoca hoca değil. Futbolcu desen futbolculuğunu yapmıyor. Hiç kimseden hiçbir şekilde verim alamıyorsun. Geldiği günden beridir Leonardo bu takıma ne kattı acaba gören varsa söylesin, çünkü ben olumlu hiç katkısını görmedim. Süper Lig’de oynuyoruz. Ülkenin en üst ligi ve iki bekimiz orta bile açmayı bilmiyor! Şaka gibi… Eto’o gol atmazsa puan ya da puanlar kazanamıyoruz. Ondan başka kimsenin öyle bir sorumluluğu yokmuş gibi davranıyorlar.

Fenerbahçe maçında bir kişi vardı sahada bana göre o da Charles. Hem defansta rakibe basıyor, korkmadan tekmeye bile kafasını sokuyor hem de ofansta takımın hücuma kalkmasında önemli rol oynuyordu. Çok mücadele etti. Milyon eurolar verdiğimiz Nasri bile iki kilit pas ve birkaç verkaçla maçı bitirdi. Büyük şeyler beklediğimiz oyuncular 13 haftası geride kalan ligde takıma hiç bir katkı sağlamadı. Nasri hiç yoktan bir iki pas veriyor onunla kendimizi avutuyoruz ama ya Menez? Menez’in hiçbir katkısı yok ve bu maçta sakat olduğu için kadroda yer almadı.

Bu durumda yapılacak tek şey var, o da Başkanın hem hocayı hem de takımı çekip ciddi şekilde uyarması lazım. Baktı ki bazıları düzelmiyor, neşteri vursun. Bu devran böyle gitmez Başkanım. Antalyaspor çiftlik olmuş resmen, herkes bir hallerde… Ali Şafak Başkanı Antalyaspor tribünleri sever, bayağı da bir kredisi vardır bizim gözümüzde ama bir yerden sonra Başkana da hesap sorulur bu duruma çözüm bulunmazsa. Bindik bi alamete, gidiyoruz kıyamete. Sonumuz hayır olsun inşallah.