Antalyaspor’dan Üç Oyuncu Milli Takıma Çağrıldı
Futsal U19 Milli Takımı’nın Karadağ maçları aday kadrosunda Antalyaspor’dan üç oyuncu yer aldı.
![Antalyaspor’dan Üç Oyuncu Milli Takıma Çağrıldı](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/12/bunyaminbalci-mustafaacar-futsal.jpg)
Futsal U19 Milli Takımı’nın Karadağ maçları aday kadrosunda Antalyaspor’dan üç oyuncu yer aldı.
Futsal U19 Milli Takımı’nın 5 ve 6 Aralık 2018 tarihlerinde Tivat’ta Karadağ ile yapacağı iki hazırlık maçının aday kadrosuna Antalyaspor’dan Mustafa Acar, Cenk Şen ve Bünyamin Balcı çağrıldı.
5 ve 6 Aralık 2018 tarihlerinde Karadağ ile iki hazırlık maçı yapacak Milli Takımımızda aday kadroya davet edilen oyuncular, 2 Aralık 2018 Pazar günü saat 19:00’da İstanbul Kavacık Limak Eurasia Luxury Hotel’de toplanacak.
Futsal U19 Milli Takımımız Karadağ ile ilk hazırlık maçını 5 Aralık 2018 Çarşamba günü TSİ 20:00’de Zupa Sports Hall’da oynayacak.