Antalyaspor’dan Manavgat’a Fidan Desteği
Antalyaspor, TFF’nin başlattığı TFF Ormanı Projesi çalışmalarına destek verdi.
![Antalyaspor’dan Manavgat’a Fidan Desteği](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2021/07/antalyaspordan-manavgata-destek.jpg)
Fraport TAV Antalyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu’nun bugün başlattığı TFF Ormanı Projesi’ne destek verdiğini ve atılan her gol için de 7 fidan dikileceğini duyurdu.
Kırmızı-beyazlıların sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu’nun başlattığı bu proje ile ülkemizin yeşillendirilmesi için 2021-2022 sezonunda attığımız her gol için 7 fidan da bizden. Ayrıca sezon boyunca diktiğimiz fidanların iki katını da Manavgat ilçemizde dikeceğiz.” ifadelerine yer verildi.
🇹🇷 Türkiye Futbol Federasyonu'nun başlattığı bu proje ile ülkemizin yeşillendirilmesi için 2021-2022 sezonunda attığımız her gol için 7 fidan da bizden. Ayrıca sezon boyunca diktiğimiz fidanların iki katını da Manavgat ilçemizde dikeceğiz.
Sen de var mısın @Trabzonspor https://t.co/Fwajl4qyMR
— Fraport TAV Antalyaspor (@Antalyaspor) July 29, 2021