Antalyaspor Vakfı İftarda Buluştu

Antalyaspor Vakfı İftarda Buluştu
21 Mart 2024 17:12

Antalyaspor Vakfı üyeleri, Vakıf Başkanı Gültekin Gencer ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Antalyaspor’un mevcut ve önceki dönem başkanları, Vakıf Mütevelli kurul üyelerinin davet edildiği toplantılı iftar yemeği Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde düzenlendi. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer ev sahipliğinde düzenlenen iftara Antalyaspor A.Ş. Başkanı Sinan Boztepe, Antalyaspor Kulübü Başkanı Av. Aziz Çetin, ATSO Başkanı Ali Bahar, AGC Başkanı İdris Taş, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı, Antalyaspor’un eski yöneticileri başta olmak üzere vakıf üyeleri katıldı. İftar programında üyelere seslenen Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer, vakfın kuruluş sürecini anlattı.

Vakıf olarak uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldiklerini söyleyen Gencer, “Bizim tek gayemiz tek hedefimiz Antalyaspor’u daha iyi noktalara taşımak. Dün olduğu gibi bugün de Antalyaspor için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajının verildiği iftar programında söz alan diğer üyeler de vakıf ve Antalyaspor için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler. Üyelerin Antalyaspor’la ilgili anılarını anlattığı iftar programı, hoş sohbetle sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.