Antalyaspor Sponsorluk Anlaşmasını Duyurdu

Antalyaspor, Tatil.com ile 1 yıllık sırt sponsorluğu anlaşması imzaladı …

Antalyaspor Sponsorluk Anlaşmasını Duyurdu
29 Eylül 2017 11:48

Antalyaspor, Tatil.com ile 1 yıllık sırt sponsorluğu anlaşması imzaladı. Antalya Stadyumu Protokol Alanı’nda Tatil.com ile 1 yıllık resmi sırt sponsorluğu imzaladı. İmza törenine, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Tatil.com Genel Müdürü Uğur Altun katıldı.

Sırt sponsorluğunu Tatil.com’a verdiklerini ifade eden Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Bu yıl formamızdaki sırt reklamı sponsorluğunu Tatil.com ile anlaşarak karar verdik. Kendilerine Antalyaspor’a destekleri için teşekkür ediyorum. Takımın gidişatının Tatil.com gibi firmalarla taçlandırılması bizim için de onur oluyor. Burada da umarız ki kendileriyle gelecek senelerde de anlaşmalar yaparız” dedi.

Sezon başında düşündükleri sponsorluk rakamlarının 10 milyon TL olduğunu belirten Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, rakam vermekten kaçınsa da hedefin minimum 10 milyon TL olacağını sözlerine ekledi.

Tatil.com adına konuşan Genel Müdür Uğur Altun ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bizim geçen seneden bu yana görüşmelerimiz vardı. Bu sene bu anlaşmayı yaptık. Öncelikle profesyonel anlayışla Antalyaspor ile doğru bir anlaşma yaptık ve bunun için teşekkür ederim. 2005 yılında Türkiye iç turizminde yerli turistlere hizmet veriyoruz. Antalya bizim lokomotifimiz oldu. Bu güzel kulübe sponsorluk anlaşmasıyla destek olduğumuz için heyecan ve mutluluğumuz var. Bu birliktelik inşallah katlanarak devam eder diye umuyorum.

KAYNAK: İHA