Antalyaspor Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi

Fraport TAV Antalyaspor moral gününde bir araya geldi.

Antalyaspor Kaynaşma Yemeğinde Bir Araya Geldi
10 Ekim 2021 20:07
A+
A-

Fraport TAV Antalyaspor’da Başkan Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, Antalyaspor Kulübü Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ile aileleri Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde pazar pikniğinde bir araya geldi. 

Tam bir kaynaşmanın yaşandığı özel günde bir konuşma yapan Başkan Aziz Çetin, sözlerine Nuri Şahin’in göreve getirilmesi ile ilgili düşüncelerini paylaşarak başladı. Çetin, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte hiç düşünmeden böyle bir karar verdik. Antalyaspor Başkanı olduğumdan beri ilk defa Nuri Şahin’i göreve getirdiğimiz günün akşamı rahat uyudum. Saha sonuçlarının çok iyi olacağından eminim. Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin de bunu kabul etti. Bugün çok mutlu ve huzurluyuz. Önemli olan birlikte eğlenmek, birlikte sevinmek ve en önemlisi birlikte üzülmek. Bu, aile olmanın, birlikte olmanın, tek olmanın en önemli şartı. Nuri Şahin ailemizin bir parçası. Bu organizasyonu kendisi talep etti, biz de seve seve yerine getirdik. Hepinizin huzurunda kendisine tekrar gönülden başarılar diliyoruz” dedi.

Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ise öncelikle Başkan Aziz Çetin ve yönetim kuruluna teşekkür ederek sözlerine başladı. Şahin, “Yönetim olarak büyük bir risk aldınız belki ama ben size sadece bir şeyin sözünü verebilirim; elimizden ne geliyorsa ekibim ve ben Antalya ve Antalyaspor’umuz için yapacağımıza söz veriyoruz. 2 gün önce takımın futbolcu olarak bir parçası olan birine takımı emanet etmek riskli gibi görünse de ben sonuçta hep birlikte kazanan olacağımızdan eminim. Herkesin huzurunda sevgili eşime ve aileme teşekkür ediyorum. Bizim için de yeni bir hayat başlıyor. Takımıma da bir şeyler söylemek istiyorum. Biz bu güveni boşa çıkaramayız. Çalışıp bize güvenen insanları mutlu etmeye mecburuz. Yol arkadaşınız olarak yanımda olduğunuzu biliyorum. Sivas ilk yolculuğumuz. İyi ve kötü günlerimiz olacak. Hepinize çok güveniyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından aileleriyle kaynaşma gününe katılan yöneticiler, teknik ekip ve futbolcular gün boyuncu keyifli vakit geçirip uzun uzun sohbet etme fırsatı buldu.