Antalyaspor İyilik Peşinde Koşacak

Antalyaspor, Runatolia Maratonu çerçevesinde oluşturulan Yardımseverlik Koşusu’na katılacak.

Antalyaspor İyilik Peşinde Koşacak
18 Şubat 2020 19:37

Futbolun dışında 11 branşta daha Türk sporuna hizmet ederken sosyal sorumluluk projelerinde de ön planda olan Antalyaspor, Antalya’da bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek Runatolia Maratonu çerçevesinde oluşturulan Yardımseverlik Koşusu’na katılacak ve bu kez çabasını TEV Antalya Şubesi için ortaya koyacak.

1 Mart 2020 Pazar günü Antalya’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Antalya Maratonu Yardımseverlik Koşusu’na katılacak olan Antalyaspor, ‘İyilik Peşinde Koş‘ sloganı çerçevesinde oluşturulan ‘Antalyaspor Koşu Takımı‘ ile eğitime de katkı koyacak. Türk Eğitim Vakfı Antalya Şubesi’nin ‘Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar‘ projesine destek olacak Antalyaspor koşu takımına yöneticiler, teknik ekip, futbolcular, kulüp personeli ve taraftarlar da dahil olabilecek.

1 Mart 2020 Pazar günü Cam Piramit önünde başlayacak olan yarışa Antalyaspor formaları ile katılım sağlanacak. Koşu takımında yer alanlar, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile TEV’in projesine maddi katkı için çağrıda bulunacak.

Antalyaspor koşu takımına katılmak isteyenler https://ipk.adimadim.org internet sitesine kayıt olup takıma katılabilecekler. Ayrıca Antalyaspor koşucuları aracılığı ile yapılacak bağışlar Antalyaspor adına kız öğrencilerin eğitimi için TEV’e bağışlanacak.