Antalyaspor İle Winter League Arasında İşbirliği

Antalyaspor ile Winter League arasında marka işbirliği sözleşmesi imzalandı.

Antalyaspor İle Winter League Arasında İşbirliği
18 Ağustos 2021 15:00
A+
A-

Fraport TAV Antalyaspor ile Winter League arasında marka işbirliği sözleşmesi imzalandı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Fraport TAV Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Özer ve Winter League adına CEO Behiç Kaya katıldı.

İmza töreninde ilk açıklamayı yapan Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Özer, iki önemli marka arasında işbirliği sözleşmesinin imzalanmasının önemine değinerek, “Temel amacımız, yurt dışı ve yurt içindeki spor paydaşlarını Antalyaspor çatısı altında birleştirmek. Bilindiği gibi: her sene ocak ayında binlerce takım geliyor. Antalya’da teknik direktörler, sporcular, sportif direktörler, taraftarlar gibi sporun geniş yelpazedeki tüm paydaşları bir arada bulunuyor. Bu dönemde fuar tarzında bir etkinlik ile tüm bu paydaşların bir araya gelmesi hedefleniyor. Aynı zamanda bir turnuva da olacak. Antalyaspor’un bu anlaşmada herhangi bir riski ya da mali olarak bir taahhüdü yoktur. Antalyaspor bu etkinliklerdeki gelirlerden pay sahibi olacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Winter League adına konuşan CEO Behiç Kaya ise sözlerine Başkan Aziz Çetin ve Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Özer’e teşekkür ederek başladı. Kaya, “Winter League olarak amacımız, Antalya’ya gelen profesyonel futbol takımlarını mümkün olan en etkin şekilde bir araya getirmekti. Bu konudaki çabamızın temelinde; hem gelen takımların burada iyi bir hizmet alması, hem de Antalya’nın buraya gelen takımlardan daha fazla fayda sağlayabilmesi var. Burada aynı zamanda Antalyaspor’un iyi bir etkileşim elde etmesi ve maddi gelir kazanmasını da hedefledik. İki taraf için de hayırlı olsun” diye konuştu.