Antalyaspor Dergisi Ağustos Sayısı Yayında

Ocak ayından itibaren yeniden yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi’nin ağustos ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

Antalyaspor Dergisi Ağustos Sayısı Yayında
17.08.2021
A+
A-

2021 yılının ocak ayından itibaren yeniden yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi’nin ağustos ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

Derginin ağustos sayısına; Antalyaspor’da 2 şampiyonluk yaşayan, 1993-1994 sezonu şampiyonluğumuza final maçının son dakikasında attığı frikik golüyle damga vuran ve şu anda kulüpte şef scout olarak görev yapan Adnan Gülek açıklamalarda bulundu. Adnan Gülek, 36 yıl önce kapısından içeri adım attığı Antalyaspor’un nasıl ailesi haline geldiğini, geçmişten günümüze unutamadıklarını ve scout departmanındaki çalışmaları anlattı.

Senegal’de doğup büyüyen, 2012’de geldiği Antalyaspor’da sergilediği performansla kısa sürede taraftarlarımızın adına besteler yapmasını sağlayan ve şu anda altyapımızda yeni yeteneklerin yetişmesi için uğraş veren Lamine Diarra da derginin ağustos sayısına özel açıklamalarda bulunan bir başka isim oldu.

Yeni transfer Andrea Poli’nin İtalya’dan Antalya’ya uzanan kariyer serüveni de bu ayki sayıda yer aldı. 2021-2022 sezonu öncesi kamp çalışmalarının detayları ve her sayıda olduğu gibi şehrin öne çıkan dinamiklerinin ve güzelliklerinin işlendiği dosyalar da derginin ağustos sayısında bulunuyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.