Adın Yazılacak Mücevher Taşa

SadeceAntalyaspor.com’un bir üyesi ve yaklaşık 15 yıldır içeride, dışarıda Antalyaspor’a elinden geldiğince destek olan bir taraftar olarak sesleniyorum.

Adın Yazılacak Mücevher Taşa
9 Mayıs 2018 09:28

Antalyaspor yönetiminden yapılan açıklamada: “Bir kısım taraftarın Gençlerbirliği maçının son dakikalarına doğru ortaya koyduğu bazı tezahüratları, birlik olma ruhuna uygun olmamıştır”

SadeceAntalyaspor.com’un bir üyesi ve yaklaşık 15 yıldır içeride, dışarıda Antalyaspor’a elinden geldiğince destek olan bir taraftar olarak sesleniyorum:

Cevap ver atama Başkan Beyefendi!

İzmir’in dağlarında çiçekler açmasından mı bu kinin?  – Altın güneşin orada sırmalar saçmasına mı sinirlendin? – Bozulmuş düşmanların yel gibi kaçması mı seni bozdu? – Mustafa Kemal Paşa’ya “Yaşa” denmesine mi alındın? – Yoksa adının mücevher taşa yazılmasını mı kıskandın?

Cevap ver atama Başkan Beyefendi!

İzmir’in dağlarında oturup kalmamız mı siyasi?  Yoksa Şehit olanları deftere yazmamız mı?  Öksüz yavruları bağrımıza basmamız mı tasalandırdı seni? – “Kader böyle imiş ey garip ana” dememize mi taktın?  Yoksa  “Bu güzel vatana kanımız feda” dememize mi üzüldün?

Söyle hangisi?

Sadece siyasi çıkarların uğruna bu açıklamayı yapmak zorunda hissettin kendini değil mi?

Hadi itiraf et.

Her ne kadar “Tüm taraftar grubumuzun, takımımızın ligde kalması adına büyük bir heyecan yaşadığının elbette farkındayız. Koşullar ne olursa olsun futbolcularımız ve taraftarımızın istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelmemesi için ligin bitimine kadar centilmenliği elden bırakmamalarını Antalyasporumuz sevdalılarından canı gönülden istiyoruz.” İfadeleriyle bu marşı söylememiz durumunda bizi ligden düşürebileceğini ifade ederek tehdit etsende.

Başakşehir maçında Antalya’daki kundaktaki çocuklara bile İzmir marşını ezberleteceğiz. Rahatsız olacaksan baştan “istifa et” sayın atama başkan beyefendi!