Gelişim Liglerinde Yüzümüzü U19 Güldürdü
Antalyaspor, Spor Toto Gelişim Ligleri’nde bu hafta iki kategoride bir galibiyet, bir mağlubiyet aldı.
![Gelişim Liglerinde Yüzümüzü U19 Güldürdü](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/11/antalyasporu19.jpg)
Antalyaspor, Spor Toto Gelişim Ligleri’nde bu hafta iki kategoride mücadele verdi.
Antalyaspor U19 Takımı, ligin 12. haftasında Akhisarspor U19 takımına konuk oldu. Akhisar Kovalık Sahası’nda oynanan mücadele, takımımızın 3-0 üstünlüğüyle sona erdi. Antalyaspor, bu sonuçla puanını 19’a yükseltti ve 7. sıraya yükseldi. Kırmızı-beyazlılar, ligin 13. haftasında 24 Kasım’da BB Erzurumspor’u konuk edecek.
Antalyaspor U17 Takımımız, yine ligin 12. haftasında cumartesi günü deplasmanda karşılaştığı Akhisarspor U17 Takımına 3-1 mağlup oldu ve 11 puanda kalarak 16. sıraya geriledi. Kırmızı-beyazlılar, ligin 13. haftasında 24 Kasım’da BB Erzurumspor’u konuk edecek.