Antalyaspor’dan Üç Oyuncu Futsal Milli Takımına Çağrıldı
Futsal U19 Milli Takımı’nın Tacikistan maçları aday kadrosunda Antalyaspor’dan üç oyuncu yer aldı.
![Antalyaspor’dan Üç Oyuncu Futsal Milli Takımına Çağrıldı](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/12/bunyaminbalci-mustafaacar-futsal.jpg)
Futsal Milli Takımı’nın Tacikistan maçları aday kadrosunda Antalyaspor’dan üç oyuncu yer aldı.
Futsal Milli Takımı’nın 9-10 Ocak 2019 tarihlerinde Erzincan’da Tacikistan ile oynayacağı iki hazırlık maçının aday kadrosuna Antalyaspor’dan Mustafa Acar, Cenk Şen ve Bünyamin Balcı çağrıldı.
9 ve 10 Ocak 2019 tarihlerinde Tacikistan ile iki hazırlık maçı yapacak Milli Takımımızda aday kadroya davet edilen oyuncular, 06 Ocak 2019 Pazar günü Erzincan’da toplanacak.
Futsal Milli Takımımız Tacikistan ile 9-10 Ocak saat 17:00’da Erzincan Spor Salonu’nda oynayacak.