Antalyaspor U15 Takımı Dördüncü Oldu
3. Uluslarası Gençlik Turnuvası’nda mücadele eden Antalyaspor U15 Takımı, turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.
![Antalyaspor U15 Takımı Dördüncü Oldu](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2019/04/as-u15-stuttgart.jpg)
3. Uluslarası Gençlik Turnuvası’nda mücadele eden Antalyaspor U15 Takımı, turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.
Grubunu ikinci sırada tamamlayan ve diğer grubun ikincisi olan Stuttgart ile üçüncülük maçına çıkan kırmızı beyazlı ekibimiz, karşılaşmayı 3-2 kaybederek turnuvanın dördüncüsü oldu.
Trabzonspor ve Shaktar Donetsk’in final maçı oynadığı turnuvada, şampiyonluğu 4-0’lık skorla Ukrayna temsilcisi elde etti. Organizasyonun 5’inciliğini, Çaykur Rizespor’u 8-1 yenen Altınordu, 7’nciliğini ise Dinamo Zagreb’i 4-2 yenen Bursaspor elde etti.