SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’da Adanaspor Mesaisi Sürüyor

Antalyaspor, pazar günü saat 13.30’da Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda karşı karşıya geleceği Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Hasan Subaşı Tesisleri’nde Hami Mandıralı yönetimindeki antrenmana koşuyla başlayan Antalyaspor, daha sonra kondisyon ağırlıklı olarak çalıştı. Kısa pas ve taktik çalışması da yapan takımımız, oynadıkları ayak tenisinin ardından antrenmanlarını sonlandırdı. Oyuncuların gayet neşeli olduğu gözlemlenen antrenmanda, Mandıralı kısa bir süre […]

26 Aralık 2014 - 0:15 'de eklendi.
Antalyaspor’da Adanaspor Mesaisi Sürüyor

Antalyaspor, pazar günü saat 13.30’da Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda karşı karşıya geleceği Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde Hami Mandıralı yönetimindeki antrenmana koşuyla başlayan Antalyaspor, daha sonra kondisyon ağırlıklı olarak çalıştı.

Kısa pas ve taktik çalışması da yapan takımımız, oynadıkları ayak tenisinin ardından antrenmanlarını sonlandırdı.

Oyuncuların gayet neşeli olduğu gözlemlenen antrenmanda, Mandıralı kısa bir süre kadar ayak tenisine dahil oldu. futbolcularına antrenman sırasında tatlı-sert uyarılarda bulunan Mandıralı’nın oldukça neşeli olduğu görüldü.

Pazar günü oynanacak olan karşılaşmada cezalı oyuncumuz bulunmazken, izinli olan Sezer Badur ve sakatlığı devam eden Önder Turacı mücadelede yer alamayacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER