Yine Bir Yenilgi

19 Ocak 2016 10:23

Bu şehir Süper Lig’e yakışan bir şehir. Hep orada ve en iyi şekilde kalabilmeli, ruhsuz futbolcularının oyununa gelmemeli …

Artık ne olacak bu takımın hali diye sormayacağım. Olacak olan gözümüze gözüktü gibi. Küme düşmeyelim yeter.

Her sene olduğu gibi aynı muhabbete gelinmesindeki istikrar maşallah başka hiç bir yerde yoktur ! Takım “Bizden bir halt olmaz.” demeye devam ediyor. Zerre sektirmiyor adamlar. Oyun oynamıyorlar, takım ruhu zaten yoktu, şimdilerde kalkıp gittiğini de göstermiş oldu.

Ne yönetim var ne takım ne taklavat! Kısaca bir taraftar var, onun da gücü bir yere kadar. Çıkıp biz taraftarlar oynayalım bari bir faydamız olacaksa. Kendimiz çalıp kendimiz söylüyoruz. Yönetim gidişattan memnun, takım hep memnundu zaten -ki bir çaba hala göstermiyor-. Orta sahanın boşluğu uzaydan görülür vaziyete geldi ama yönetim hala bu konuda bir transfere imza atmıyor, atacak gibi de durmuyor. Teknik direktör aldık, hala Eto’o’nun taktiği konuşuluyor. Niye aldık bu adam bir şeyleri değiştirmeyecekse? Yok efendim hoca yeniymiş, takım uyum sağlayamamış, ilk maçmış… Hoca yeni de takım eski; onlar birbiriyle niye uyumlu olamıyor peki?

Yeni gelen Motta bile “Beşiktaş şampiyon olsun.” sözleriyle geldi. Bize gelen de bir şey kazandırmamaya yeminli gibi kalan da. İnatla daha iyi futbolcular yedek tutuluyor, olanla idare etmeye çalışılıyor.

Görülüyor ki Antalyaspor’u bir tek taraftar seviyor .Bir an önce toparlanma yoluna gidilmezse küme düşmeyelim diye dua etmeye başlayabiliriz demektir. Bu şehir Süper Lig’e yakışan bir şehir. Hep orada ve en iyi şekilde kalabilmeli, ruhsuz futbolcularının oyununa gelmemeli.

Biliyorum sözlerimiz asıl sahiplerine ulaşmayacak, ulaşsa da bir fark yaratır mı bilmiyorum. Tek bildiğim bu böyle gitmez.

Kırmızı beyazlı bir hafta dilerim herkese.