Yine Bir Deplasman

22 Aralık 2015 10:24

Nedir bizim bu Bülent Yıldırım’dan çektiğimiz? Resmen Antalyaspor aleyhine kararlar almak için getirilmiş gibiydi maça. Fenerbahçe’ye torpilini geçen Bülent Bey, Trabzonspor’u da unutmadı nedense. Üçüncü gol ve ardından maçın bitiş düdüğü çalıyor. Hani bu golü de atıversinler diye beklemiş adam. İnşallah pek fazla karşılaşmayız bu adamla ileriki maçlarda.

Takımın aslında kötü bir performansı yoktu. Sadece şanssızlıklar peşimizi bırakmadı. Fornezzi elinden geleni yaptı, birçok topu kurtardı ama çok kolay golleri de yedi. Tamam Fornezzi fena değildi fakat neden bir M’bolhi ya da Ozan değil? Bu insanları da görmemiz, denememiz gerekmiyor mu? Bunları da konuşmak gerek.

Celustka için ne dense boş zira hakemin gazabına uğradı maalesef. Geçmiş olsun diyoruz.

Lokman Gör şaşırtıcı derecede kendini toparlamış gözüküyor, birçok topun gole çevrilmesini engellemede büyük rolü vardı. İnşallah böyle devam etmesini diliyorum Lokman’ın. Zaten Lokman’ın tipini falan pek beğenirim sahalarda görmek beni mutlu ediyor.

Eto’o’muz… Rekora koşuyordu, şutunu attı ama gol olmadı. Olsun Eto’o rekor elde edemedi ama tüm gönüllerde taht kurmayı başardı çoktan. Bu da Eto’o’ya yeter de artar bile. Varsın rekoru olmasın, onun Türkiye’de gösterdiği güzel insanlığı yeter.

Gelelim Sakıb’a… Ben bu adamı hep ilk on birde görmek zorunda mıyım? Niye biraz yedek durmuyor bu çocuk? Oyun kontrolü namına kendisinde bir şey gören varsa beri gelsin. Gelişine gönderiyor topları adam. Yatırın diğer oyuncularımızı, maazallah oyuna sokup günah işlersiniz.

Söylenecek şey çok da asıl soru şu: Antalyaspor ne zaman deplasmanlardan galibiyet ile dönecek? Artık deplasmanlarda da güven veren bir takımımızın olması gerekmiyor mu? Çözüm bulunması gereken en büyük konu deplasmanlar. Yeter artık, sadece kendi evimizdeki galibiyetlerle bu işler yürümüyor. Tam takım toparlanıyor derken yenilgiler umarım takımımızı olumsuz yönde etkilemez.

Gelecek günler güzel olsun Antalyaspor’umuz için.

Herkese kırmızı beyazlı bir hafta dilerim. Saygılar.