Yeter

10 Kasım 2015 09:54

En sona yazacağımı en başa yazayım ben, Yusuf Hoca güzellikle istifa et!

Bu ligde aldığımız her puan ve galibiyet çok güzel para demek. Kaçırdığınız galibiyetler de kaçan para demek. Yusuf Hoca yüzünden takımın kaybettiği paralar ciddi paralar. Her hafta kadro mu değişir yahu! Ligin kaçıncı haftasına kadar gelmişiz, düzgün bir kadro oturtamadın mı Yusuf Hoca? Bunun suçu kimde?

Takımda yedeğe geçmesi gereken adamlar var diyoruz, tamam geç de olsa yedeğe geçiyor o adamlar ama bakıyoruz on bir başlaması gereken adamların kimisi yedek kimisi kadroya bile girememiş. Şu kadroyu orta halli bir hocaya versek çok daha farklı yerlerde olurduk bugün ve değişik şeylerin hesabını yapıyor olurduk. Antalyaspor tarihinin en yüksek bütçeli kadrosu elinde Yusuf Hoca ve bugün o kadro Kayserispor gibi muhtemelen sezon sonu düşeceğini öngördüğüm bir takıma karşı zar zor bir puan alabiliyor. Yazıklar olsun.

Şimdi diyecekler ki ”Eto’o son saniye direğe değil de kaleye vursaydı ve o pozisyon gol olsaydı acaba böyle yazacak mıydın?” diye. Yemin ederim yine yazacaktım. Bakın önemli olan galibiyet değil benim için. Sezon başından beri kazandığımız maçlar da dahil çok iyi oynadığımız tek maç yok. Kazandığımız maçlarda da iyi oynamadık. Kazandığımız için uykuda, rüya alemindeydik. Şanslıydık yani. Kötüyüz sevgili Antalyasporlu renktaşlarım maalesef.

Savunmamız gelen her yüksek topu kaybetmeye yemin etmiş gibi. Adam havaya zıplıyor ve bizim iki defans oyuncumuzu yere yapıştırıyor, üzerine bir de gol atıyor. Sadece gol pozisyonu değil, tüm hava toplarını kaybediyoruz rakiplere karşı. Bize karşı oynayıp da ceza alanımıza gelen hava toplarını alamayan rakip oyuncularını teknik direktörleri döver hale getireceğiz yakında.

Maçın saati berbattı. Bundan sonra ligin ilk devresi bitene kadar oynayacağımız maçların gün ve saatlerinin de berbat olduğu gibi… Ama buna rağmen 15000 civarı taraftar gelmişti benim tahminim. Çok da güzel destekledik takımımızı. Ama kızgın kızgın eve döndük. Keşke maç pazar günü olsaydı. Cumartesi olunca pazar günümüz de zehir oldu!