Transfer Şart

30 Aralık 2014 10:00

Adanaspor maçını kazansaydık şu yazımın başına “Lider Takım Taraftarı” olarak başlık atacaktım ama malesef klasik Antalyaspor işbaşında idi.

Bu taraftarın her zaman hevesi kursağında kalmış, sevinci yarım olmuştur tarihte. Ve yine tarih tekerrür etti. Rakiplerimizden Osmanlıspor puan kaybetmiş, Kayserispor güç bela galip gelmiş, herşeyden öte bu iki takım tepetaklak gitme yolunda belirtiler veriyor, futbolları ümit vermiyorken biz ligin dibindeki takıma hem de evimizde gol atamadan, neredeyse gol pozisyonuna giremeden mağlup oluyoruz. Kötünün de kötüsü. Takımda eleştirilmesi gereken çok şey var. Ama Grup 1966 olarak maç sonu takımımızı çağırdığımızda şunu gördük ki oldukça üzgündü Hami Hoca ve oyuncularımız. Gerçekten çok üzgündüler, bunu net olarak yüzlerinde görebiliyorduk.

Bu takımda olmamayı hakeden oyuncular var. Hami Hocamız da bunu görüyor sanırım ki bu oyuncuları oyun anında değiştiriyor bazen. Bu takıma ayrıca direkt oynayacak 3-4 oyuncu gerekiyor. Sanırım o oyuncular da gelecek. Transfer sezonuna kadar en az puan kaybı ile gitmemiz gerekiyor.

Osmanlı ve Elazığ maçları müthiş önemli. Buna istinaden zaten biz Grup 1966 olarak geçen haftadan bu deplasman için hazırlıklarımızı başlattık. Oldukça kalabalık bir şekilde Ankara’da olacağız Grup 1966 olarak. Adana maçında Grup 1966 olarak yine stadı domine ettik. Sayımız artık belli bir standarta ulaştı, bundan eksik de olmaz bundan böyle. Yani “Fazlası olacak eksiği olmayacak.” diyelim biz buna. Gerçekten tribün olarak çok istedik kazanmayı. Son dakikaya kadar yüklendik tribünden ama olmadı.

Düşe kalka bir şekilde çıkacağız bu ligden. Bu yüzden Osmanlı deplasmanında en azından yenilmemeliyiz.