Olduğu Kadar Olmadığı Kader Mi?

31 Ocak 2024 09:00

Semra Kuzucu yazdı…

Süper Lig’de 23. haftayı geride bırakırken Bitexen Antalyaspor, deplasmanda Mondihome Kayserispor’a konuk oldu. Kırmızı beyazlı takım yine haftalardır puan yüzü görmemiş rakibine puan hediye etmekten çekinmedi.

Takımda kan değişikliği beklenirken, hala yerinde sayıyor olmasını mı konuşalım yoksa yerime koyacakları kimse yok diye olduğu kadar olmadığı kader modunda oynayan futbolcuları mı?

Antalyaspor, o kadar sürprizli bir takım ki… Geçmiş dönemlerde ses ışıkçı transferden ne anlasın diye eleştiriler yaptım, yaptık. Şu an içinde bulunduğumuz duruma bakınca gerçekten gelen gideni arattı. Transfer tahtasındaki tek hareketimiz bizim umudumuz dediğimiz gençlerin gitmesi oldu.

Fikstürde altta kalan her takım son haftalarda Antalyaspor’dan puan aldı. Bizden kötü performansı olan takımlarla berabere kalmayı nasıl başarıyoruz?

Sergen Yalçın için söylenecek çok söz yok. Zira kendi kurmadığı bir takıma sonradan dahil oldu ve oyun esnasında değişiklik yapabileceği opsiyonları mevcut değil. Fakat yine de Sergen Yalçın isminin piyasa değeri başarı için beklentiyi yükseltiyor. Ama biz önümüzdekinin elma olduğunu unutup mango tadı versin istiyoruz. Mevcut kadro ile başarısız değiliz fakat başarılı da değiliz. Transfer için neyi bekliyoruz, sürenin bitmesini mi?

Artık eleştiri değil övgüler yazmak, güzel şeyler konuşmak istiyoruz. Rakibimiz dediğimiz takımda reklam veren başkanı değil de rakip takım deplasman bilet fiyatlarını yüksek tuttuğu için desteğiyle hatırlanan başkanımız olsun istiyoruz. Sınavlarda 3 yanlış 1 doğruyu götürür fakat Antalyaspor’da 1 yanlış 1 doğruyu götürür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.