İnce Eleyip Sık Dokuyamıyoruz

28 Ağustos 2023 10:30

Semra Kuzucu yazdı…

Trendyol Süper Lig’de 3. hafta geride kalırken Bitexen Antalyaspor deplasmanda Demir Grup Sivasspor’a misafir oldu.

Bitexen Antalyaspor bu haftada taraftarı şaşırtmayarak şans eseri bir puanla sahadan ayrıldı.

Her geçen gün daha nasıl kötüye gidebilir demeye gerek yok, canlı canlı izliyoruz. Nuri Şahin’in saha kenarındaki tavrını, hatalı oyuncu değişikliklerini ve arkadaşlık ilişkilerini gözeterek oynattığı oyuncuları düşününce insan Antalyaspor için endişeleniyor.

Sahada kafası koparılmış gibi gezen 11 Antalyasporlu oyuncu ve Antalyasporlu oyunculardan da vahim durumda olan bir hakem. Trendyol Süper Lig’de 3. haftanın seyir zevki olmayan oyunlarının başında gelir.

Nuri Şahin ile ilgili istifa söylemleri gündeme gelmeye devam ediyor. Taraftar gitmesini isterken Nuri Şahin gitmek istiyor mu? Geçtiğimiz sezon teknik ekiple beraber bir şekilde takımı idare ederken bu sezon başarısızlığı gün yüzüne çıkmaya başladı.

Her başkanın mutlaka bir facia transferi oluyor. Nuri Şahin, teknik adamlık yaptığı süreçte iki başkanla facia transferlerin içinde yer aldı. Nuri Şahin için tehlike çanları çalmaya başladı.

Bu sezon Antalyaspor için heyecanlanamıyoruz. Transfer yapmıyor denen takımlar bile son dakika transferlerini yaparken Antalyaspor bu sezon yaptığı transferlerle gündeme gelemiyor. İnce eleyip sık dokuyalım derken bir yerlerde hata mı yapıyoruz acaba?

Sabri Gülel’in başkanlık süreci kafa karıştırıcı şekilde devam ediyor. Maalesef Antalyaspor başkanı hissini taraftara geçiremedi. Taraftarla mesafeli olan tutumu, şirket mantalitesiyle yönettiği kulüple ileri gidemiyoruz.

Antalyaspor elden mi gidiyor yoksa mevcuttaki yöneticiler ve teknik ekip için tehlike çanları mı çalıyor, yaşayıp göreceğiz. Milli ara birçok süprize gebe.