Derdi Antalyaspor Olanın Yükü Ağır Olur

19 Şubat 2024 08:30

Semra Kuzucu yazdı…

Trendyol Süper Lig’de 26. hafta geride kalırken Bitexen Antalyaspor, evinde İstanbulspor’u ağırladı. Bitexen Antalyaspor, yine şaşırtmayarak üç puan alacağı maçı rakibine hediye ederek puan tablosunun aşağılarına olan yolculuğuna istikrarla devam etti.

Nuri Şahin’den sonra Sergen Yalçın’la devam edilen bu yolda ya da devam edilmeye çalışan bu yolda, takım tökezlemeye başladı. Takımda kaleci hariç oyunda olmayan 10 futbolcu sahada…

Yönetim kurulunun geçen hafta yaptığı açıklamaya dair sormak istediklerim var.

  • Basınla hep iletişimde olduğunuzu, basının sürekli size ulaşabildiğini hatta hiçbir yönetimde yapılamayanı yapmış gibi olan açıklamada gerçekten samimi misiniz?
  • Takım transfer yapamazken 2 genç oyuncunun tapusu bizde olsa bile gitmesi doğru muydu? Futbolcuların süre alamaması teknik ekibin yönlendirememesinden kaynaklı olabilir mi?

Antalyaspor’da kaoslar her zaman olur, olmaya da devam ediyor ve devam edecek. Yönetimin dik köşeli tavırları sadece taraftarlarla arasını açmaya devam ediyor. Aslında kimse kimsenin düşmanı değil fakat derdi Antalyaspor olanın yükü ağır oluyor. Bu süreç nasıl devam eder, kazananı olur mu kimse bilmez. Fakat taraftara parmak sallamak kimsenin haddine değil. Aslında sağlıklı zeminde olaya bakınca, genel olarak adabı muaşeret kurallarına da aykırı.

Sevgili yöneticiler, taraftar sizin düşmanınız değil. Eğri oturup doğru konuşalım. Taraftarın tek derdi, kırmızı beyazlı armanın başarılarına tanıklık etmek. İstifa diyen taraftarın locadan fotoğraf videosunu çekerek ifşa etmek mi istiyorsunuz yoksa aforoz etmek mi istiyorsunuz? Unutmayın, taraftarla savaşanlar hep mağlup oldular. Belki de gerçekten beyaz bayrak sallamanızın zamanı gelmiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.