Bu Sezon Böyle Biter

11 Mart 2024 10:00

Semra Kuzucu yazdı…

Trendyol Süper Lig’de 29. hafta geride kalırken Bitexen Antalyaspor, deplasmanda Rams Başakşehir’in misafiri oldu.  Bu sene deplasmanda yüzü gülmeyen kırmızı beyazlı takım yine deplasmandan eve eli boş döndü.

Avrupa hayalleri kurabilecekken geldiğimiz noktada artık neyin hayalini kuracağımızı şaşırdık. Zira Sergen Yalçın’ın geldiği günden beri ha oldu ha olacak diye beklerken; yerimizde bile sayamadan paraşütsüz düşüyoruz.

Biz neden 5. olmaya çabalamıyoruz? Avrupa’ya gitmek yıllardır hayalimiz değil mi? Avrupa’ya gidecek paramız olmadığı için mi hayalini bile kuramıyoruz? Gerçekçi olmak gerekirse futbolcularını maaşını bile ödeyemeyen bir takım nasıl Avrupa’ya gitsin, sizde haklısınız.

Eskiden Antalyaspor ruhu diye bir şey vardı. Yöneticilerin içinde İstanbul takımı tutanlar olsa da Antalyaspor için çabalayan, elini taşın altına koyan insanlar vardı. Artık Antalyaspor’da dernek ve A.Ş. yöneticiliği sosyal medyada afili fotoğraflar, afili sözler paylaşmak oldu. Biz Antalyaspor ruhumuzu böyle böyle kaybediyoruz. Farkında olmadan takımla taraftarın arasını açıyoruz.

Bu düzen değişmez, bu sezon böyle biter. Düşmedik daha ne olsun der ve herkes köşesine çekilir.

Takıma gelecek olursak, performans stabil ilerliyor denebilir. Zira Sergen hoca takıma adapte olamadı, takımda Sergen hocayı benimseyemedi. Belki de Nuri Şahin’den sonra hem arkadaşlık ilişkileri hem çalışma metodları vs takıma uygun gelmedi. Şuan takımda performans olarak beğendiğim sadece Helton Leite var.

Yerimizde sayarız yoksa çakılır mıyız; yaşayıp göreceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.