Sadece Antalyaspor

7 Ağustos 2014 02:16

Uzun bir tatil döneminin ardından yine sizlere hitap edebilmek biz SadeceAntalyaspor.com ailesini fazlasıyla heyecanlandırdı. Geçtiğimiz sezon çok da güzel şeyler yazamasak da önümüzdeki sezonda tek dileğimiz güzel şeyleri yorumlamak. Sitemizin kısa zamandaki başarısı sizlerin de takdir edeceği gibi büyük. Dileriz devamlılığını en iyi şekilde sağlarız.

Güzel bir tatil umuduyla verdiğimiz ara ne yazık ki biz Antalyaspor’a gönül verenleri hayal kırıklığına uğrattı. Yapılan hoca, transfer seçimleri taraftarın yeni sezon için umutlarını neredeyse yok denecek kadar azalttı. Sezon boyunca gösterilmeyen hassasiyet küme düşmüş takımın transferlerinde ve hocasında da gösterilmedi. Gencer Başkan’ın neyi, ne şekilde ve neye dayanarak yaptığına biz taraftarın bir türlü aklı yatmasa da yeni gelişmeleri hayretle izlemeye ve ses çıkarmamaya devam ediyoruz. Yönetme şeklini asla beğenmediğim Gencer beni yeni sezon için de fazlasıyla endişelendiriyor. 2013- 2014 sezonunda bizi büyük hayallere sürükleyen Gencer Başkan, bu yıl hayal kırıklıklarıyla doldurduğu karnesinden olsa gerek büyük umutlar vaat edemiyor. Tek isteğim, bu sezon biraz geri planda olup şu işi bilen birine aktarması.

Küme düşmemizle birlikte yaşanan anlamsız kahrolmalar ne yazık ki önümüzdeki sezon da devam edecek. Passolig illetinden kurtulamadığımız için bu sezon tribünlerde büyük boşluk yaşanacak. Üstelik Passolig başvurusu yapanlar da kartlarını ellerine aldıklarında şanlı armadaki MedicalPark ismini görünce bir kez daha lanet ettiler. Üstelik tam da “sadece Antalyaspor” gerçeğine sevinmişken, yeni CLK endişesi bizi bir kez daha yıktı. “Başında mı olacak, sonunda mı?” soruları bizleri düşündürmedi değil. MedicalPark sonunda olsa kabul edecek miydik diye ister istemez sorguluyor insan kendini. Elbette sponsora karşı değiliz ama ismimizin yanına başkasının reklamını açıkçası benim midem almıyor.

Kombine fiyatlarının tam da lige göre olduğu bu sezonda dilerim Passolig engeline takılmadan güzel maçlar yaşarız. Taraftarın özverisi son zamanlarda yabana atılacak gibi değil. İnşallah bu çabalar güzel günler getirir. Yönetimin yeni sezonda, taraftarın sadece onda biri kadar çaba göstermesi dileğiyle… 2014- 2015 sezonu sadece Antalyaspor yılı olsun.

Ülkü Deniz Ismık