Ptt’ye Doğru

8 Aralık 2015 10:05

Yazıklar olsun! Geçen hafta iki maçı birden geride bıraktık. Biri Ziraat Türkiye kupası, diğeri lig maçımız. Öncelikle biz güçlü bir takım mıyız? Taraftara güven veriyor muyuz? Her maçta neden illa 1. ve 10. dakikalar arasında gol yiyoruz? Zeki ve Sezer’de bizim göremediğimiz neyi görüyor Yusuf Hoca? M’Billa neden alındı? Emre Akbaba neden yedek kulübesinde? Ghulherma neden yedek bile değil? Bu adamlar oynamayacaksa biz neden aldık? Yusuf Hocamız bir zahmet açıklasın! Ayrıca takım savunma namına bir çalışma göstermiyor belli ki; rakiplerimiz bizi çıtır olarak görüyor! İç sahada baskı uygulayamıyoruz, ligin en çok gol yiyen takımıyız! 5 Rize, 5 Beşiktaş!..

Yusuf Hocanın şapkasını önüne koyup bunları düşünmesi gerek. Artık gerçekten düşünmeli, düşünse iyi olur! Zira bıçak kemiğe dayandı, sabırlar tükendi!

Bütün bu yanlışlar daha ilk yarının sonuna gelmeden bize PTT 1.lig korkusu vermeye yetip artıyor bile! Daha geçen sene PTT’deydik arkadaşım biz, hatırlıyor musun ey hoca? Taraftar oraya geri dönmek istemiyor, Antalyaspor’un yakıştığı yer olan Süper Ligde kalmak istiyor, duyurulur !

Süper Ligdeyiz biz, süper! Futbolcularımız neden Süper Lig tadında değil? Neden sürekli PTT düzeyindeki futbolcuları oynatıyor Yusuf Hoca, neden? Bunu anlamak için fazla zeki olmaya ihtiyaç yok, Zeki Yıldırım’a hiç ihtiyaç yok! Bilmem anlatabiliyor muyum?

Yönetimimiz de hocamız da neyi bekliyor, anlayan varsa beri gelsin! Taraftar her hafta “bu sefer kaç yiyeceğiz” diye düşünmekten bıktı. Bıktı! Yönetim de hoca da istifa! Bu takım için kılını kıpırdatmayacak insanların gitmesi gerekiyor, yeter artık! Bir şeyler yapılması için daha ne olması, ne yaşamamız bekleniyor?

Bindik bir alamete, gidiyoruz PTT’ye… Haberin var mı sayın hocam?  Daha ne kadar berbat bir hal alırız düşünmek istemiyorum. Eto’o gol atacak da bir puanı cebe indireceğiz. Yeter hocam, yeter! Bu düzene dur deyin artık! Öyle çıkıp özür dilemekle değişen bir şey olmuyor, icraatı görelim artık, bir şeyleri görelim! Bu taraftara da yazık… Toparlanın artık, toparlansın birileri, silkelensin zira gidiş yolu göründü. İsteyen oraya göre hareket eder, isteyen şimdiki zamana göre… Ama Antalyasporlular bunları unutmayacak!

Tabii bunca olumsuz şeye rağmen güzel işlere imza da atılıyor. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ” Kadına Şiddete Dur De” pankartını açan takımımız, beni mutlu etti. Her zaman söylüyorum ”Kadına şiddete hayır!”

İstikrarlı bir Antalyaspor görmek dileğiyle…