Olacak Olacak

20 Ekim 2015 09:37
Bu hafta Antalyaspor adına güzel gelişmeler olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Farklı kadro, daha atak bir takım, hatta daha istekli bir Yusuf Hoca diyebilirim.
Kadroda yapılan değişikliklerin takıma faydalı olduğunu düşünüyorum. MBolhi, Diarra gibi… Zaten bir Zeki Yıldırım’dan daha çok Antalyalıdır Diarra. Maçtaki performansı da çoğu futbolcudan daha iyiydi. Diarar’yı unutmamalı Yusuf Hoca. Arada bir göstermeli bizlere. MBolhi’nin de kalecilik anlamında kendini gösterdiğini düşünüyorum, gayet başarılı idi. Sanırım Fornezzi’ye yol gözükür gibi geliyor, zira Ozan’da gayet gelecek vaat eden biri.
Bu hafta için güzel bir Antalyaspor izlediğimizi düşünüyorum ve sağlanmış olan bu istikrarın tüm yıla yayılmasını temenni ediyorum. Bir kazanıp iki kaybeden olmasın artık Antalyaspor. Böyle istikrarlı devam edilirse güzel günler bizi bekler demektir.
Evet yeni stat, ilk maç…  Stadın  güneş enerji sistemiyle elektrik üretecek olması herkesin dilinde. Neredeyse güzel ün yaptı yine Antalya’m. İlk maçımızın galibiyetle başlamasını temenni ediyorum ve tabii ki diğer tüm maçların galibiyet şeklinde olması hep istediğim şey. İsteyince bu takımın neler yapabileceğini görüyoruz. İnanıyorum ki daha iyi bir takım olacağız. Daha güzel günler bizim olsun.
Herkese kırmızı beyazlı bir hafta dilerim.