Nerede Bu Devlet Nerede Bu Yönetim

10 Kasım 2015 09:57

Neden olmuyor ya? Bu takım neden bir düzen tutturamıyor? Senelerdir aynı problemler… Hoca değişikliği, futbolcu sorumsuzluğu, bir öyle bir böyle oluşu… Sonuç belli: tüm bunların baş nedeni yönetimin ta kendisi! Niye sürekli yanlışlar yapan bir takım ve bir hocamız mevcut oluyor? Arkadaş bunları nereden buluyorsunuz ya da bu gevşekliği hem takıma hem de hocaya nasıl bu kadar iyi empoze edebiliyorsunuz? Soruyorum yönetime bunu!

Başarısızlıklara “vah vah, tüh tüh” denilip olağan kurul toplanıyor ve fatura taraftara kesiliyor. Ne ala memleket! Kuruldan bayağı bir sonuç çıkacak sandık bir de.

Hoca zaten takımın başında yok denilebilir. Takımın futbolcularının rahatlığı maşallah kimsede yok. Yusuf Hocamızın kendi memleketi de çok şükür içimiz rahat (!)

Yusuf Şimşek gitmeli evet ama yanında Emrah, Kadir, Lokman, Zeki ve Ozan’ı da götürmeli. Süper Lig futbolcusu statüsünde olmayan adamların bu takımda ne işi var? Zira hoca değişse bile bu futbolcular ile takım başarılı olamaz. Yusuf Hoca ve futbolcular başarısız ise bunun elbette suçlusu yönetimdir. Futbolculara ve hocaya bu rahatlığı verirseniz daha çok yenilgiler bekler bizi. Ne düzen var ne misyon ne de başarı… Yönetimin acilen takım için güncel kararlar alması lazım. Yoksa bu gidişat daha beter bir hal alır.

Kimse taraftara yüklenmesin. Zaten elinden geldiğince herkes maçlara geliyor, desteğini sonuna kadar veriyor. Taraftarın başka görevi yok. Ne yapsın daha taraftar? Çıkıp bir de futbolcunun yerine mi oynasın? Her durumda Antalyaspor’un arkasında duran taraftarın bırakın da isyan etme hakkı da olsun. Zira isyan edilmesinin sebebi bile yine Antalyaspor’un hak ettiği yerde olabilmesi için.

Yönetim de bir zahmet bu isyan seslerine kulak kesilsin artık. Yönetim iş başına!