Müdahale Şart

1 Aralık 2015 09:08

Artık şu iyice gün yüzüne çıktı ki bu iş Yusuf Hoca ile olmayacak. Yusuf Hoca kendisi gitmediğine göre yönetimin acilen müdahale etmesi gerekiyor. Yoksa çok geç olacak ve en az Yusuf Hoca kadar bu takıma zarar verdiklerinden dolayı tepkilerin bir ucu yönetime de yönlenmiş olacak. Yani daha niye duruluyor anlamış değilim ben.

Futboldan hiç anlamayan birisini getirseniz bu kadroyu böyle sahaya sürmezdi. Hatta şöyle diyeyim; rakip Osmanlıspor’un taraftarına yaptırsaydınız kadroyu en azından Eto’o’nun o bölgede oynamayacağını, en uçta oynayacağını Dünya’nın Güneş’in etrafında nasıl döndüğünü biliyorsa, o şekilde bilirdi.

Hocam Kvesic nerede? Başkanım nerede Kvesic? Bu adam niye oynatılmıyor? Golcülerden sağ kanat, oyun kurucu yapmak neden? Neden değişik maceralara atılıyoruz yahu, biz deneme tahtası mıyız arkadaş? Stajyer okulu mu burası?

Defans allak bullak… Her hafta ofansta değişik fanteziler yapılacağına defansın yol geçen hanı olduğunu görüp bunlara çözüm bulmaya çalışsak olmaz mı? Bu takım illaki gol atıyor, pozisyona giriyor. Sen gol yememeye bak. Ndiaye çatala astı, asmadan önce sen ne yaptın? Bütün maç boyunca onu izledin, hatta eminim ”Böyle bir oyuncuyu keşke sezon başı ben bulsaydım.” dedin. Şahsen ben izlerken dedim yani ”Keşke biz bulsaydık” diye.

Aslına bakarsanız bizim öyle uçuk kaçık transfere ihtiyacımız yok. Bizim en büyük transferimiz birisinin gitmesi olacak. Biraz iş bilen bir teknik direktör, bu takımı inanılmaz yerlere taşır.

Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’ndaki maça ilgi çok azdı. Ama gelen her taraftara helal olsun. İşte onlar gerçek Antalyaspor taraftarıdır. Haftaya Konya’da iyi bir sayı yakalarız umarım tribün olarak. Bakalım sahada, kadroda ne gibi saçmalıklar göreceğiz.