Timsah Gözyaşları

A+
A-
19 Ekim 2016 09:00

Belli dönemler içerisinde kulübe çöreklenen bu yapılar arma sevdasını nakite çevirirler …

İlk defa sahadan üç puanla ayrılacaktık ki maçın uzatma dakikalarında yediğimiz gol galibiyet hasretimizin devam etmesine neden oldu. Zaten bu kadar negatif havanın içinde sahadaki oynayan futbolculardan da çok iyi bir futbol beklemiyorum kendi adıma. Maçta yan tarafımda bulunan 45-50 yaş civarlarındaki bir zat 80. dakikadan itibaren “Bu maç berabere bitecek.” diye papağan gibi tekrarladı. İstediği olunca da mutlu olmuştur sanırım.

İşin daha açıkçası o zat tamamen safiyane maç hakkında içinden geçeni dışa vuruyordu. Maalesef tribünde bu zat kadar safiyane olmayan, takımın başarısızlığı için ellerini ovuşturanlar var. Klasik Antalyaspor döngüsüdür, belli dönemler içerisinde kulübe çöreklenen bu yapılar arma sevdasını nakite çevirirler kurdukları düzenle. Ne de olsa Antalyaspor büyük bir pasta, hepimize yeter.” Bu lafı tırnak içinde yazdım çünkü bana ait değil, kimin söylediği de biliniyor. Bu büyük pastadan kendi hacimleri oranında pay almaya çalışanlar her dönem olmuştur ve olacaktır. Artık o hale gelindi ki ne kadar az zararla da olsa kurtulma durumunu seçmek durumunda kaldı gerçek arma sevdalıları.

Hiç umutlanmayın, bence devre arası bir gelsin tüm kalıntılarınız gidecek bu takımdan. Bu araya kadar atış serbest. O kadar amatör davranıyorsunuz ki şimdiden Ali Şafak Öztürk’e “İstifa et” diye naralar atmaya başladınız.

Hele bir de yalandan üzülüp yazıp çizmeleriniz yok mu?Tam bir timsah gözyaşları…