Kayıplar

29 Eylül 2015 09:34

Bu tarz maçları kazanmamız gerekiyor. Eğer bizden bir şeyler olacaksa, yapılan transferlerin bir nedeni olacaksa, bir hedefimiz varsa bu maçları almamız gerekli.

Şimdi Emrah için bir paragraf yazsam gerçekten değmeyecek. Buradan Emrah kardeşimin kendisine sesleniyorum…
Kaleciyi çalımlayıp geçtiğin pozisyon var ya, işte o pozisyondaki oyuncunun sen olmadığını varsay. Herhangi bir maçtan özet görüntüler izlediğini düşün ve pozisyonu değerlendir. O bomboş kaleye gol kaçıran oyuncu hakkında ne düşünürdün? Evet aklına gelen şeyleri de biz senin için düşünüyoruz işte. Kaçırdığın gol pozisyonu futbol maçlarından kesitler alınarak yapılan komedi videolarında gösterilecek cinsden Emrah.

Makoun gibi bir oyuncu varken Zeki ısrarı nedir? Bu çocuk yarın bir gün bizi 10 kişi bırakacak sahada. Tamam hırslı, iyi niyetli ama gerçekten çok sert oynuyor Zeki. Pas yüzdesi de oldukça düşük. O bölgede oynuyorsanız ileriye ara paslarınızın yüzdesinin yüksek olması gerekli ki verimli olabilesiniz. Artık çağdaş futbolda o bölgede oynayan oyuncuların sadece savunma yönü değil, ofans yönünün de iyi olması gerekiyor.

Sivasspor baktı ki Antalyaspor’un sağ kanadı bomboş, o bölgeden özellikle Aatıf ile iyi geldi. Rakip takımın en iyi oyuncusu Aatıf iken neden özel önlem alınmaz ki… Bir de Yusuf Hocam aynı dakikalarda aynı oyuncu değişikliklerini bırak artık. Lazareviç’in haftalardır neden erkenden oyundan alındığına bir tek ben değil bütün tribün anlam verememekte.

Bu hafta maalesef takımımızı yalnız bıraktık. Verilen adaletsiz bir ceza ile karşı karşıya kaldık. Disiplin kurulu bize ihtar bile vermeden Pasokartlarımızı bloke etti tek maçlık. Bizim için çok zordur takımdan uzak kalmak. Görüldü ki takım da bizsiz eksik kaldı. Bir daha böyle bir ayrılık yaşamayız inşallah.