İşte Bu

24 Kasım 2015 10:03

Bu nasıl iş ya hu? Sen gel, bizden daha kötü olan takımlara yenil, bizden daha iyi olduğunu düşündüğümüz takımla berabere kal. Vallahi bu takım gün geçtikçe daha şaşırtıcı bir hal alıyor.

Her zaman söylüyoruz; takımın ihtiyacı olan şey istikrar. Galatasaray gibi bir takımın karşısında böyle nefis bir performans sergilenebiliyorsa neden diğerlerinde de aynı durum yaşanmasın ki?

Hep söylüyorum. Bir an önce takımdaki Süper Lig düzeyinde olmayan Sakıb, Ömer vs. gibi futbolcular ile yolların ayrılması gerekiyor. Süper Lig takımıysak ona göre futbolcular edinmeliyiz değil mi?

Eto’o, Lazo, Emrah üçlüsünün maçtaki performansları ve uyumu bir harikaydı. Mbilla desen bizim için iyi bir seçim olduğunu gösterdi. Bu takım çok güzel yerlerde olacak ama bu maçtaki gibi ruh ile uyum ile olacak. Madem böyle uyumlu, atak, heyecan verici bir takım olunabiliyor, böyle olunmamasının sebebi ne? Niye sürekli değişen bir kadro var? Artık düzen tutturulması için bir sebep kalmadı demektir. Hocamızın da bunun farkına vardığını düşünmek istiyorum.

Takım, Galatasaray’ın karşısında ” İşte bu be” dedirttiyse, bizim önümüzde engel yoktur. Yanlış yapılan seçimler var demektir. Bu maçın takımımıza katkıda bulunduğunu düşünüyorum,herkesin bir sonraki maçta daha da istekli ve kazanmaya odaklı oynayacağını düşünüyorum.

Bir silkelendik mi ne? İyi oldu iyi; gerektiğinde neler yapabileceğimizi şu üç büyük denen takımlar da gördü. Eto’o gol atsın, Antalyaspor’un şanı yürüsün. Her zamanki gibi harikasın Eto’o! Galatasaray atkısını geri gönderen adama “Adam gibi adam.” derim ben, helal olsun.

İstikrarlı yönetim, istikrarlı hoca, istikrarlı takım. Çözüm ortada. Haydi Antalyaspor göster bize güzel günleri.