İçimizdeki Yokluk

8 Mart 2016 10:28

İçeriden çatırdayan bir takım var ve buna rağmen yine içeriden herhangi bir müdahale yok Antalyaspor adına. Bir de tüm bunlar yetmezmiş gibi nur topu gibi iki tane kırmızı kartımız oldu Bursaspor maçı öncesi …

Vay yine mi keder? Ama artık yeter, yine kapıda kara geceler… Sezen Aksu’nun bu sözlerini tüm Antalyasporlulara armağan ederek yazıma başlamak istiyorum.

Aman da aman ne güzel bir futbol sergiledik yine efendim bu hafta! Vallahi dibe doğru giderken gösterilen performanlar gözlerimi yaşartıyor. Gidişat ziyadesiyle kötü bir hal almaya devam ediyor ve bu gidişattan bir haber olan bir teknik direktör, bir yönetim kurulu, bir de asbaşkan mevcut bulunmakta.

Morais’e göre; iyi mücadele edilmiş, işte sadece maçın son 15 dakikasında eksik oynamışlar… Yoksa diğer bütün maçlara uçuyoruz, haklı adam! Gültekin Gencer ise farklı bir politika sergilemeyi tercih ediyor bu yılı aşmış, gelecek yıl planlarını sıralıyor. Avrupa ligine falan çıkabilecek nitelikte bir Antalyaspor yaratılacakmış falan. Peki bu yıl ligde kalabilecek miyiz? Onu soran var mı? Ligden düşülünce nereye gitmeyi düşünür acaba kendileri? Lütfen biraz gerçekçi olup bu yönde bir strateji izleyelim, lütfen! Ya sayın asbaşkanımız Hasan Ali Beye ne demeli? Hiç bu takımı izlemiyorlar mı acaba? Takım dökülüyor ama onlar kuyruğu dik tutma peşinde. Titanikteki kemancı gibi… Gemi batıyor ama çal kemançı, çal!

Eğer bu insanlar Antalyaspor’u yönetiyor ve tutuyorsa ben hangi takımı tutuyorum bu durumda? Yahu takım dökülüyor, dökülüyor! Silkeleyin birilerini artık, el atın yorum yapmak yerine bir şeylere. Hariçten gazel okunuyor hâlâ, inatla! Bu gidişata işin içindekiler dur demezse taraftar ne kadar ne yapabilir ki? Her zaman, her yerde, her durumda yanında olmaya çalışan taraftara da yazık değil mi?

İçeriden çatırdayan bir takım var ve buna rağmen yine içeriden herhangi bir müdahale yok Antalyaspor adına. Bir de tüm bunlar yetmezmiş gibi nur topu gibi iki tane kırmızı kartımız oldu Bursaspor maçı öncesi, hayırlı olsun. Yok yere verilen kartlar… Bursa maçında Allah yardımcımız olsun, diyecek bir şey bulamıyorum.

Lütfen birileri bu gidişata dur desin artık. İlgililere duyurulur…

Peki ya Antalayspor’un taraftarına neler oluyor? Kavgasız, gürültüsüz geçilmiyor grupların arasından. Hepimiz aynı takımı tutmuyor muyuz? Bu kime, neye düşmanlık? Antalyaspor taraftarına birbirleri arasında küslük, kırgınlık yakışmıyor. Umarım bir an önce aradaki anlaşmazlıklar güzellikle sonuçlanır. Hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gereken şu zamanlarda hiç hoş olmayan durumlara gerek yok. Antalayaspor onu sevenlerin varlığı ile daha bir anlamlı. Sevgiyle kalınmasını dilerim.

Herkese hayırlı haftalar dilerim.