Hadi Bakalım

30 Aralık 2014 10:00

Herşeyden önce belirtmek isterim ki Şırnak’ta şehit olan bu ülkenin evladı içimi acıttı. Dilerim önümüzdeki yeni yılda böyle büyük acılar yaşamayız ve tek derdimiz davamız Antalyaspor olur. Şehidimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Geçtiğimiz yıl camiamızı fazla yordu. Üst üste gelen yanlış kararlar sonunda küme düşmemiz kaçınılmaz oldu. “Düşünce yeni ruh gelir taraftar yeniden şahlanır.” diyenler de vardı, üzülenler de. Şimdi görüyoruz ki ne ruh var ne de azim. Başkanın yeni kararlarının ne kadar doğru olduğu tartışılır. Küme düşmemiz bize ders olmamış bunu net görebiliyoruz artık.

Bizim basit yenilgiler almamız can sıkıcı bir durum. İçeride yenilme mevzumuz inşallah tahammül edilemez seviyeye gelmez. Şimdiden puanları hoyratca harcarsak sonunda üzülen yine biz oluruz. Bunun için yönetimin ve hocanın da birşeyler yapması lazım.

Gelelim Adanaspor’a karşı alınan mağlubiyete. Ben anlayamıyorum, evinde galibiyet almayan Alanyaspor’a yenil sonra git amacı olmayan Adanaspor’a mağlup ol. Daha kaçıncı haftadayız ve saçma sapan puanlar kaybediyoruz. Bunun çözümünü de taraftardan bekleyen yönetim, benim için işbitirici ve çözüm üreten yönetim değildir.

Taraftara değinmişken, taraftar grupları arasındaki atışma beni endişelendiriyor. Ne oldu ? Yoksa hepimizin derdi Antalyaspor değil mi ? Biz taraftar gruplarının amacının münferit olanları tek çatı altında birleştirip tek yürek tek ses olmak olduğunu zannediyorduk. Çatlakları kapatmaya çalışırken kırık haline getirmeyelim. Bir olalım, gerisi zaten halledilir.

Kocaelispor’un teknik heyet ve oyuncularının maça gelişi ve bizi desteklemesi beni şahsım adına onurlandırdı. Sağ olsunlar.

Son olarak madem yeni yılda hediye alıp vermek istiyorsunuz. Bari ailenizin ya da çevrenizin küçüklerine Antalyaspor’a şehir aşkına dair birşeyler alın. Hem bilinçlendirin hem sevindirin.

Yeni yılın üzerimizden ölü toprağını atması en büyük dileğim. Sonu iyi olan bir yıl, camiamıza iyi gelecek. Herkese iyi yıllar.