Güle Güle Yusuf Hoca

16 Aralık 2015 07:29

İyi ki Yusuf Hoca gitti dedik mi ? Dedik.

Şimdi takımın ne hallere geldiğini göremeyenler varsa, hocanın gidişiyle gelinen noktanın da farkına varmıştır artık. Takımı yiyip bitirdin, iyi ki gittin Yusuf Şimşek. Tabi giderken aldığın tazminatın ona hayır getireceğini hiç sanmıyorum. Umarım bir daha Antalyaspor ile ilgili hiç bir şeyde adını duymayız.

Hele yönetim… İnatla ve ısrarla Yusuf Hocayı göndermemek için uğraştı, bu maçla birlikte diyorum ki alın size sonuç! Akıllar biraz başlara geldi sanırım. Geç bile kalındı orası ayrı!

İlk yarı topla oynama %70, ikinci yarı %60’larda. Antalyaspor’un baskısı söz konusu. İnanılır gibi değil, takım resmen “Biz buradayız.” dedi. Spiker, “Antalyaspor’un baskısının olduğu, savunması güçlü bir Antalyaspor izliyoruz.” diyor; tabi herkes şok. Antalyaspor’a övgüler, beğeniler yağdırılıyor televizyonda. Gururluyuz, hep böyle olabilmeyi diliyorum.

Guilherme, ataklarıyla ilk yarıda adından sıkça bahsettirdi. Fornezzi’nin kırmızı kart ile birlikte gidişi gol yememize sebep olsa da hayırlı oldu. Ozan ilk şokla yedi golleri ardarda ama ikinci yarıda gösterdiği performans ile takımın galibiyetinde büyük katkı sağladı. Helal sana genç adam.

Hele Mbilla maça bir girdi pir girdi. Girer girmez topu ağlara gönderdi. Eto’o’dan sonra takımın en iyilerinden biri olduğu kesin.

Sakıb Aytaç’a ne diyelim bilemiyorum. Yetenekli bir futbolcu fakat oyun zekası sıfır. Düşünmeden,  öyle gelişigüzel oynuyor. Şimdilik onun yedekte kalması takımımız için daha makbul, ilk on birde yer alması gereken başka isimler mevcut.

Lokman da uzun bir aradan sonra şans eseri topa hafif bir dokunuşuyla ,Antalyasporluların gönlünü tekrardan kazandı.Süper ligde oynadığını unutmasa yeter bize.

Lütfen Sakıb’ı biraz takımdan uzak tutun

Yine de tüm olumsuzluklara rağmen Lig TV spikerlerinin yorumu yeter; “Son yılların en iyi, en zevkli maçı oldu.” Demek ki neymiş, Anadolu takımları da tüm Türkiye’de heyecan yaratabiliyormuş. Üç büyük sevdalılarına duyurulur.

İşin özü, geri dönüş muhteşem oldu. İlk on birde bazı değişiklikler yapıldığı zaman bu takım ”tamamdır” kelimesini hak eder.

Güven veren bir Antalyaspor adına büyük adımlar atıldı. Gerisinin gelebileceğini gösterdi bu takım.

Akdeniz’in kralı Antalyaspor’dur. Bu konu herhangi bir eleştiriye açık değildir. Bilmem anlatabildim mi?

Akdeniz’ de kral “Antalyaspor” dur.