Güldür Yüzümüzü Antalya

17 Eylül 2014 02:25

Millet olarak nasıl başlarsa öyle gider mantığına yatkınız.  Balık baştan kokar diyerek de tescillemişiz bu düşünce akımını. Sezon taraftarla, evimizde alınan üç puanla iyi başladı gözümde. Dilerim şampiyonlukla sonuçlandırdığımız bir sezon olur, biz gönül verenlerin de yüzü güler.

   Passolig çilesinin ardından kombineler de sahiplerini buldu. Kombine edinmek Türkiye’de çok basit olmasına rağmen maalesef Antalyaspor Kulübü’nde aksini düşündürdü. Kulüpte sistemin gelip gitmesi insanları çileden çıkarsa da zoru başarmak ve sabretmek tam da Antalyasporluya göredir deyip beklediler. Sistemli bir işi olmayan kulübün, sisteminin gidip gelmesi de kafa karıştırmadı değil.

Takdir edersiniz ki store bir kulübün dışa açılımındaki en önemli unsurlarından bir tanesidir. Nasıl oluyor da 6 ayda sadece bir ürün yenileniyor çözemediğimiz store, son günlerde yeni formaları satışa çıkardı. Tesadüfen stora uğradığım anda ürünlerin gelmesi hemen almama vesile oldu. Ardından taraftarın sosyal medyada formaları pahalı bulması, indirim istemesi beni fazlaca şaşırttı. Bizlerin store ürünlerini alma sebebi, kulübe katkı sağlamak değil miydi? Zaten ürün çeşitliliği olmayan storea çok uğramıyorduk, yılda  bir kez alınan formanın fiyatı bu kadar önemli miydi?

Bayan olarak fazlaca muzdarip olduğumuz konu storeun bizi eksik taraftar olarak görmesi. Sadece yaptık, bayan için de ürün var demek için koyulan ürünler girince daha da sinir bozuyor farkında değiller. Taraftarın kullandığı her ürünün takımına ait olmasını istemesi dünyanın en doğal şeyi olsa gerek. Bugün çocuklar okula yeni başlamışken onlara Antalyaspor armalı defter, kalem, silgi, çanta, kaplık alsak sizce de teşvik açısından daha güzel projeler çıkmaz mı?

Antalya gibi bir kentte store plaj çantası, plaj havlusu, deniz şortu dahi yapmıyorsa bizlerin çok da bir şey beklememesi lazım. Bu konunun ya bizler çok üstüne düşüyoruz ya da store yetkilileri fazlaca yüzeysel bakıp “yaptık, bu var” mantığındalar.

Antalyaspor’un tesis için imzaladığı protokol camia adına hayırlı olsun. Ben imzadan çok Antalyasor Koleji yapılacağına sevindim. Bizler böyle bir şansa sahip olamadık. Çocuklarımız ve daha şehir bilinci ile yetişecek birçok çocuk hepimizden çok daha şanslı. Dilerim bu proje ile Antalyaspor, şehrinde hak ettiği yere gelir.

Nasıl başladıysa öyle bitsin. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Ülkü Deniz Ismık