Gidiyoz Kıyamete

1 Mart 2016 11:17

Fenerbahçe’yi yenip de Sivas ile berabere kalıp Es Es’e yenilemezsin arkadaşım, yenilemezsin. Olmaz böyle şey …

Sözün bittiği yerdeyiz.

Daha deplasmanlar için söylenecek söz kaldı mı bilmiyorum. Varsa bize de söylesin biri. Zira deplasmanlarda vuslat yasaklanmış gibi duruyor Antalyasporseverlere.

Jose Morais nerelerde acaba? Hani bu takım istenilen futbolu oynamaya başlamıştı? Evinde ayrı deplasmanda ayrı mı oynanıyor bu? Atak yok atak. Bir tane bile kaçırılmış pozisyon yok. Öyle dümdüz, sabit bir futbol oynandı. Morais’ten açıklama bekliyorum zira bu konuda ne diyor acaba?

Maç özetinde bile Sivasspor’un ataklarından bahsedildi sadece. Biz ise yokmuşuz gibi oynadık çok şükür. Takıma kimler kimler alındı, masrafın babası yapıldı, her yenilgide yatıştırıldı ortalık, tabii ortalığın yatışmasına izin verenler de de suç var ama denecek şey yok. Noldu şimdi? Değişen bir şey yok, düzen devam ediyor öylesine, karambole alınan maçlar… Deplasmanlar zaten bitik durumda. Bu nedenle Morais’in acısıyla tatlısıyla takımı sahiplenmesini bekliyorum, yenmesiyle değil.

Yenilgiler çığ gibi büyüyor. Güle güle Es Es, Sivasspor derken o potaya bizim girme ihtimalimiz de giderek büyüyor. Emeği olanlara teşekkürler.

Bir de anlamadığım şey, düşme potasındaki bütün takımlar bize gelince aslan kesiliyor. Var üzerimizde bir hikmet ki herkes bir fayda sağlıyor, biz Antalayasporlular hariç. Ya bizimkiler bu takımları hafife alıyor ya da bu takımlar bizi hafife alıyor. Fenerbahçe’yi yenip de Sivas ile berabere kalıp Es Es’e yenilemezsin arkadaşım, yenilemezsin! Liderlik yarışında olan bir takıma dört gol atıyorsun, düşme potasındekilere gol atamıyorsun. Olmaz böyle şey. Disiplinsizliğin, ruhsuzluğun kitabını yazacaklar az kaldı.

Her şeye rağmen maçın adamı kalecimiz M’Bolhi’ydi. E tabi atak yapmayan takıma atak yapıldığı için kalecimiz çok şükür güzel top çıkarmalara imza attı. Birileri maçta oynuyordu yani şükürler olsun ki. İkinci dönemde yeni kadro kuruldu, yeni topçular alındı, masraflar yapıldı ama elde ne var? Koca bir sıfır.  Olan kulübe oldu, Antalyaspor adına oldu. Borçlar tavan oldu. Bu başarıldı en azından yine yönetimimiz harika her zamanki gibi. Aynen devam!

Ayağa kalkıp silkenen birileri olsa iyi olur artık. Öyle ruhsuz ruhsuz oynayan bir takımın batması haktır. Bize de maalesef izlemesi kalıyor bu durumu. Umarım şu sözleri yutturan bir takım ve yönetim görürüm de ben suçlu olurum.

Antalyasporlular olarak Allah yardımcımız olsun.

Kırmızı beyazlı bir hafta dilerim.