Gazozuna Maç

10 Mayıs 2016 09:56

Sene başında hedeflediğim 40 puanın üzerine çıktık. Antalyaspor, başarılı bir sezonu geride bıraktı. Artık akıllı transferlerle kadroyu harmanlayıp seneye Avrupa kupaları hedeflenmeli …

Mersin’de hava muhteşem,tribünler bomboş. Fedakar Antalyaspor taraftarı münferit şekilde yine her zamanki yerinde. Rakip genç bir kadroyla sahada. Bizde ise Ozan nihayet kalede.

90 dakikayı çok fazla yorumlamaya gerek yok. Normal şartlarda as kadrosuyla çıkacak olan Mersin, bizi her deplasmanda olduğu gibi yenerdi. Tecrübesiz oyuncuları biraz şanssızlık, biraz beceriksizlik ve hakemin de etkisiyle skoru değiştirmeyi başaramadılar ve sahadan uzun bir aradan sonra üç puanla ayrıldık. Morais deplasman fobisinin bittiğini söylüyor ama oynanan oyun geçmiş haftalardan daha iyi değildi, skorun yanıltıcı olduğunu düşünüyorum.

Sene başında hedeflediğim 40 puanın üzerine çıktık. Genel olarak baktığımızda Antalyaspor, başarılı bir sezonu geride bıraktı. Artık akıllı transferlerle kadroyu harmanlayıp seneye Avrupa kupaları hedeflenmeli.

Kulislerde ismi geçen Ronaldinho ismi tamamen saçmalık. 36 yaşında, göbeği yağ bağlamış, aklında futbol oynamak kalmamış bir isme milyon eurolar vermek akıllı işi değil. Umarım bu transfer haberi sadece dedikodudan ibarettir.

Kalan iki maçtan alınabilecek 6 puan 3 milyon TLdeğerinde. Kulübün ekonomik durumu belliyken umarım futbolcu ve teknik kadromuz bu bilinçle sahaya çıkar ve maksimum puanları toplar.

Cuma arkamıza yaslanıp keyifli bir 90 dakika izlemek için herkesi stada bekliyoruz.