Kalite Farkı

5 Şubat 2024 09:00

Evren İlkdoğan yazdı…

Ligde Fenerbahçe ve Galatasaray ile diğer takımlar arasındaki oyuncu kalitesi farkı bu sezon daha da açıldı. Bu iki takımı devirebilmek için yakaladığın pozisyonları maksimum şekilde değerlendirmelisin.

Antalyaspor, Fenerbahçe karşısında iyi oynadığı dönemde yakaladığı pozisyonları cömertçe harcadı ve Fenerbahçe’nin yıldızlarının devreye girdiği anlarda da kalesinde golleri gördü.

Antalyaspor futbolcularının, teknik kadrosunun motivasyonu bu mağlubiyetle bozulmamalı.

Bu kadar güçlü bir takıma karşı oynanan futbolla bizler belki skor olarak kaybettik ama tribünlerden başımız dik ayrıldık.

Antalyaspor’un yetersiz kadrosu Sergen Yalçın’ın elini kolunu bağlamış olsa da, yedeklerden yapacağı birkaç değişiklikle maçın rüzgarını belki de kendi lehimize çevirebilirdi ama olmadı. Değişikliklerde geç kaldı. Bytyqi’ye olan sabrı tribündeki herkesi çileden çıkardı. Sağ açıkta bir anlık gazla kaybettiğimiz Jehezkel bu maçın kaderini değiştirebilirdi. Sezon sonunda Jehezkel’in ayrılışından sonraki maçlara baktığımızda ligi belki de 6-7 puan üstte bitirebilirdik diye hayıflanacağız gibi duruyor.

Görünen o ki mevcut yönetimin ne transfer tahtasını açacak ne de Antalyaspor için olumlu projeler üretecek bir gücü yok. Umarım cuma gününe kadar beni ve benim gibileri yanıltır ve artık oturdukları koltukların hakkını verirler. Zira lafla peynir gemisi yürümüyor ve sadece fotoğraf çekilerek yaptıkları yöneticilik artık camia tarafından rahatsızlıkla karşılanıyor.

Fenerbahçe maçında yaşanan rezillikler bu kulübü yönetemeyenlerin ayıbıdır. Koskoca şehrin en büyük markasını ayaklar altına alanların bu kulüpteki gelecekleri de bu kafayla devam ederlerse çok uzun olmaz gibi duruyor.

Antalyaspor kulübü Antalya şehrinindir, Antalyaspor kulübü taraftarınındır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.