Hedefsizlik

11 Mart 2024 10:00

Evren İlkdoğan yazdı…

Eskiden heyecanla Antalyaspor’un maçını bir kaç gün önceden beklerken artık maçın oynanacağı gün aklıma geliyor.Hedefsizlik ve heyecanın kaybolması benim gibi binlerce renkdaşımı da etkiledi.Başakşehir maçını izlemedim.Hatta özetlerine bile bakmadım.

Sergen Yalçın’ın maaşlı çalışan olarak bulunduğu kulüpte maç önündeki rahat tavırları aslında bulunduğumuz durumun da kısa özeti şeklinde.Biraz kıpırdansak ligi 5.ci bitirmememiz için hiçbir engel yok.5.cilik Avrupa demek (Türkiye kupasını Trabzon veya Beşiktaş’ın kazandığını düşünürsek)

Ama 5.ci olsak da lisans alamayacağımız için Avrupa kupalarına katılma hakkımızı 6.cı sıradaki takıma devredeceğiz.Bu sebeple 5.ciliğe oynamak mantıklı değil.

Devre arasında Nuri Şahin’in yardımcılarını gönderip takımın başına 3.cülük hedefiyle Sergen Yalçın’ı getiren yönetim şu anda bulunduğumuz yerden memnun mu acaba?

Gelecek sezonun planlaması yapılması gerekirken kulüpte ben seneye buradayım diyen bir kişi var mıdır acaba?

Ne yönetimin ne Sergen Yalçın’ın ne de futbolcuların bu konuda kesin cümleler kurabildiğini düşünmüyorum.Böyle bir ortamda kulübün ligde düşmeden ligi bitirmesi sezonun ana hedefi haline geliyor maalesef.

İç sahada kalan 4 maçtan Antalyaspor en az 2’sini kazanacaktır.Rahat şekilde de sezonu bitirecektir.Ama bu kadar iyi kurulmuş bir kadronun sezonun ortasında hedefsiz kalmasını Antalyaspor’a gönül vermiş kim içine sindirebiliyor? Bence bu konuda herkes mutsuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.