Bitse de Gitsek

5 Nisan 2024 10:30

Evren İlkdoğan yazdı…

Beşiktaş galibiyetiyle tehlikeli bölgeden tamamen uzaklaşılmasıyla beraber Antalyaspor için hedef kalmadı.

Her ne kadar beşinci olup Avrupa’ya gitme ihtimali olsa da hem transfer yasakları hem de uluslararası lisans problemleri sebebiyle bu gerçekçi bir hedef olarak görülmüyor. Bu sebeple kalan maçlarımızda çok fazla etliye sütlüye karışmayan saman alevi gibi parlayıp sonrasında sönen, istikrar ve maç konsantrasyonu olarak sıkıntı yaşayan bir Antalyaspor izleyeceğiz gibi duruyor.

Ankaragücü maçında da bu anlattıklarıma benzer bir oyun vardı sahada. Biraz kıpırdandığımızda golü bulduk ve sonrasında rölanti oyuna döndük ve yediğimiz gol sonrasında maç tek kaleye döndü.1 puanı aldığımız için şanslıydık.

Kalan fikstürde Emre Uzun gibi elimizde kalan sınırlı gence daha fazla süre verip gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak temel hedef olmalı. Özellikle sözleşme durumları belirsizliğini koruyan Helton Leite ve Saric gibi isimler mutlaka kadroda tutulmalı. Yaşlanan kadroda revizeler yapılmalı ve en önemlisi Sergen Yalçın’ın takımdaki geleceği netleştirilmeli. İşine tam konsantre olursa eğer Sergen Yalçın’la önümüzdeki sezon çok daha iyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum.

Kalan sürede bizler tribünde oynanan futboldan zevk almaya çalışacağız.

Antalyaspor için büyük umutlarla başlayan sezon maalesef buruk şekilde bitecek gibi duruyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.