Bu Böyle Gitmez

22 Mart 2016 09:25

Halı saha maçları eminim bizim takımın maçlarından daha heyecanlıdır. Kaybetmeye mahkum edilmiş bir takım olduk, çıktık …

Dile kolay beş ay! Tam beş aydır deplasmanlarda gün yüzü görmeyen bir takımız. Ama bu durumdan taraftar dışında rahatsız olan var mı? Gören varsa haber etsin…

Halı saha maçları eminim bizim takımın maçlarından daha heyecanlıdır. Kaybetmeye mahkum edilmiş bir takım olduk, çıktık. Herhangi bir çözüm yöntemi sanırım yok. Yazılıp çiziliyor, söyleniyor ama sıfıra sıfır elde var sıfır! Bu kadar umursamaz insan bir araya nasıl getirildi, aklım almıyor. Daha önümüzde birçok maç var ve biz gayet de düşme potasına girebiliriz bu gidişle! Ne de olsa beş aydır durumunda değişiklik kaydetmeyen takım oyuncularımız var!

Her yıl düşme derdini yüklüyorlar taraftara. Taraftar kazanımları, kaybetmeleri bir kenara bırakıyor, Süper Ligde nasıl kalabiliriz onu hesaplıyor. Neden her sene böyle olmak zorunda?

Dilde tüy bitti derler ya… Bitti vallahi! Ün yapmalara doymasınlar ne diyelim! Yıldız futbolcumuz var ya bizim o yetmez mi? Hatta gelecek yıla üç tane daha yıldız sözü verilmedi mi? Kim takar beş aydır alınan yenilgileri… Yine harikasınız anlayacağınız!

Beşiktaş maçında Allah’ını seven defansa mı gelseydi, iç sahaya mı, karar veremedik. Öyle bir oyundu yani. Stadımızın açılışında 5-1’lik hezimetin hatrına insanda biraz hırs olmaz mı? Olmaz işte. Stat adamların mı sanki, biri gelir, biri gider! Kim takar taraftara olanı? Kimse.

Televizyonlara çıkmakla, reklam yapılmakla olmuyor futbol. Takımın küme düşebilecek durumda ise eğlenemez kimse. Oturulur, bir şeyler düşünülür takım için! Defalarca yazıldı, defalarca söylendi, bir şeyler yapılsın diye. Ama değişen bir şey olmuyor.
Görünen köy de kılavuz istemiyor haliyle. Bu gidişat böyle gider, herkes söylediğiyle kalır. Umarım bizler haksız çıkarız da dur diyenler olur. Pek ümidimiz olmasa da…

Bunca sıkıntılı durumlar varken önümüzde bir milli maç var. Maçta olamayacağım ama gönlüm orada olacak. İnanıyorum ki ülkemizin şu zor günlerinde, en başta Antalyaspor taraftarları, daha sonra Antalya halkı Türklük ve Türk bayrağı aşkına stadı “Ne Mutlu Türk’üm Diyene” ve “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sesleriyle inletecekler!

Yıkılmayacağız, yıkılmayacağız ve teröre asla alışmayacağız Türkiye olarak! Var olsun Türkiye!

Türk bayrağımız ve takımımızın renkleri olan kırmızı beyaz peşimizi hiç bırakmasın saygı değer Antalyasporlular!

Herkese güzel bir hafta dilerim.