Bu Beraberlikler Bizi Yakar

1 Aralık 2015 09:03

Antalya Arena’nın hazır olmadığı belliyken rant uğruna Beşiktaş maçında açılmasına haklı olarak tepki göstermiştik. Osmanlıspor maçına yetişecek denilen saha yetişmediği için tekrar Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’na geri döndük ve tepkimizde ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha görmüş olduk.

Bu olay yeteri kadar kötü değilmiş gibi bir de kombinelerimizin bu maçta geçerli olmayacağını söylediler. Antalya’ya gönül vermiş insanların Mardan Stadyumu kâbusu geri gelse bile gideceklerini biliyorum. Ama Antalyaspor ile yeni tanışmış, bu takımı benimseyecek olan insanları kaybedersin. Nitekim kapıda kalan kombinelileri de gördük. Takımdan soğutmayın. Kombineler iptal edildiyse Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’na maç saati öncesinde geçici bir araç koyulabilirdi, bilet alınması için kolaylık olabilirdi. Kombineli taraftarlara bilette indirim yapılabilirdi. “Biletler çok pahalı değildi.” diyebilirsiniz. Evet değildi ama “yarım elma gönül alma” sözünü hatırlatmak isterim. Zaten stadımızı yeni yeni doldururken, Antalyaspor’u yeni benimsetmeye başlamışken bu uygulamalar bize “kan kaybı” olur. Artık taraftar mağdur edilmesin. Stat yüzünden sınıfta kaldık. Taraftarlardan bari sınıfta kalmayalım.

Bu takımla tombala oynamaktan sıkılmadın mı Yusuf Hocam? Biz gerçekten bu durumdan çok sıkıldık. Sen sıkılmadın. Daha nereye kadar böyle sürecek? Şimdi sefasını sürüyorsun böyle giderse cefasını gene bizler çekeceğiz.

Gene beraberlik, gene bir puana talimiz. Bu beraberlikler bizim sonumuz olabilir. Biz bu filmi daha önce de görmüştük. En son PTT 1. Lige düşerken ikinci yarı sadece sekiz galibiyet aldığımızı ve on üç  kere de berabere kaldığımızı hatırlatmak isterim. Yani Gültekin başkanım! Dünyaca ünlü yıldız elimizdeyken şu canım kadroyu oynatabilecek bir teknik direktör lazım. Lütfen bizi duy önlemini al.

Bu devran daha da böyle gitmez. Ellinci yılımızı Süper Ligde ve Antalya Arena’da kutlamak istiyoruz. Kırmızı beyaz aşkla kalınız…

” Sen nerdeysen biz oradayız!
Biz neredeysek sen oradasın Antalya’m.”